Сторінка 4. Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) в Києві

Знайдено 68 клінік

Сб Нед Цілодобово
головко николай леонтьевич
Работа Ольги Евгеньевны заслуживает уважения! Лечился у многих врачей и только у нее почувствовал уважение к своим проблемам,получил правильный диагноз и эфективное лечение.Что называется, профи и как врач, и как настоящий руководитель отделения,где царит порядок ,активно осуществляется лечебный процес,всегда присутсвует милосердие персонала. Благодарен ,что есть в городе такие профессиональные специалисты,это вселяет оптимизм для нас ! Здоровья Вам ,уважаемая Ольга Евгеньевна, мы...лечащийся народ в этом очень заинтересованы.
Надежда
Гинеколог Ткаченко Ю. Получила информации больше, чем ожидала. Внимательная. Спокойная.
Галя
Спеціалісти вищого рівня. Лікарі людяні, вічливі, тактичні. Все розповідають і пояснюють. На рецепції все чудово, дівчата вишкалені, природні. Чисто, затишно. Рекомендую
Ткаченко лікар гінеколог і Корж також гінеколог - це тепер лікарі мої та моїх подруг. Рекомендую. Вічливий, уважний персонал. Спеціалісти вищого рівня. Місце де можна проконсультуватись, обстежитися, пролікуватися і все за доступними цінами.
Світлана
Вже не вперший раз користуюся послугами центру Діамед експрес. Повністю задоволена і обслуговуванням, і співвідношенням ціна-якість, і місцем розташування. Особливо мені приємно, що лікарі клініки - високопрофесійні, йдуть в ногу з часом - продовжують професійно розвиватися, про що свідчать дипломи, сертифікати на стінах. Уважний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта вигідно вирізняє Діамед експрес з поміж інших. Рекомендую!
Я рекомендую Ольгу Павловну, как хорошего и очень внимательного специалиста. Побольше бы таких врачей.
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки21 5 м.Осокорки18 6
Фахівці багатопрофільної клініки "Благомед" проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 600
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 1 000
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14
м.Мінська7 3 м.Оболонь16 4
Клініка "Діамед-експрес" надає комплексну лікарську допомогу з 1998 року. Широкий перелік послуг і якісне обслуговування — пріоритети клініки.
  • Доплерографія судин шиї та голови 950
  • Доплерографія судин шиї та голови з поворотними пробами 990
Київ б-р Кольцова, 14 Д
р.Святошинський
Джі Ай Мед (GIMED) - це клініка сімейного здоров'я, що надає розширений спектр послуг. Медичний центр спеціалізується на професійній і якісній медичній допомозі.
  • Доплерсканування екстракраніальних судин (голова) 450
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Чернігівська5 4
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Доплерографія судин голови та шиї з ратаційними пробами (поворотні проби) 1 000
Київ бул. Тараса Шевченка, 27
м.Університет6 6
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 780
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна
"МЦ "Медична Допомога" м. Лівобережна - клініка, що спеціалізується на хірургічних втручаннях, гінекологічних, ЛОР операціях , ультразвуковій діагностиці та лабораторних аналізах. Ми маємо повноцінну операційну з сучасним обладнанням та стаціонаром, палати оснащені усім необхідним для комфортного перебування наших пацієнтів, цілодобовий медичний нагляд...
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 690
Київ вул. Бастіонна 3/12
м.Звіринецька м.Печерська
Академія вашого здоров'я на Бастіонній — це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, фахівці якого надають кваліфіковані послуги консультативного, діагностичного, терапевтичного профілю.
  • Доплер судин шиї та судин головного мозку 990
Київ вул.Родини Крістерів, 20
м. Нивки
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 800
5,7
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова, 30 , Києво-Святошинський р-н
р.Святошинський
  • Доплерографія судин шиї 490
  • Доплерографія судин голови 400
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лук'янівська14 5 м.Контрактова площа32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
  • УЗД-доплерографія судин голови та шиї 1 160