БЕБИ ЛАК (BABY LUCK), клініка

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
  • Ціни на послуги

• УЗД кульшових суглобів 430
  • УЗД м'яких тканин 200
  • УЗД молочних залоз 250
  • УЗД органів малого тазу 300
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі) 350
  • УЗД судин шиї з доплерографією 350
  • Фолікулометрія 180
  • Електрокардіограма з розшифровкою 150
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 400
  • Вакцинація Ротатек 1 800
  • Консультація кардіолога 300
  • Повторна консультація кардіолога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 280
  • Механічна чистка обличчя (1,5 години) 440
  • Масаж особи по Жакки 170
  • Ультразвуковий масаж 200
  • Хімічні пілінги від 400
  • Маски від 60
  • «Свіжість і ліфтинг» (очищення, косметологічний масаж, альгінатна маска, крем на вихід) 350
  • «Швидке зволоження» (очищення, введення активного концентрату з проблеми мікроіонофорезом, маска по типу шкіри, крем на вихід) 370
  • «Чиста шкіра» (очищення, дарсонвалізація, масаж по Жаке, лікувальна маска, крем на вихід) 350
  • «Внутрішнє світіння» (очищення, нанесення активних інгредієнтів з вітаміном С, масаж, гіалуронова кислота, альгінатна маска, крем на вихід) 400
  • Карбоксітерапіі, гідроксітерапія від 380
  • Біоревіталізація від 600
  • Загальний масаж тіла (рефлекторний масаж стоп, масаж ніг, спини, швз, рук, голови, живота, грудної клітини, вісцеральна хіропрактика, тайські прийоми поліпшення функції хребта (60-90 хв.)) 1 000
  • Масаж спини ускладнений масаж гомілки, стегон, попереково-крижовий область, швз, рук, тайські прийоми поліпшення функції хребта (60 хв.) 400
  • Масаж шийно-комірцевої зони (15-20 хв.) 200
  • Масаж спини попереково-крижовий область, швз, руки (35-40 хв.) 280
  • Масаж верхніх або нижніх кінцівок (15-20 хв.) 140
  • Масаж живота (15-20 хв.) 250
  • Іспанська нейроседативний масаж розслабляє, заспокоює, перезавантажує організм і сприяє швидкому відновленню (50-60 хв.) 400
  • Китайський масаж стоп (30-40 хв.) 280
  • Рефлекторний масаж (акупрессура) (15-20 хв.) 200
  • Антицелюлітний масаж живіт, ноги-область «шортиків» (50-60 хв.) 400
  • Антицелюлітний масаж загальний масаж живота, ніг, спини, рук (90 хв.) 650
  • Консультація дитячого невролога 400
  • Повторна консультація дитячого невролога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 300
  • Консультація невропатолога (лікар вищої категорії, кандидат мед. Наук), що включає обстеження і призначення Лікування 600
  • Повторна консультація невропатолога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 350
  • Консультація дитячого ортопеда 400
  • Консультація офтальмолога 400
  • Повторна консультація офтальмолога (дитячого / дорослого) протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 280
  • Комплексний прийом офтальмолога з діагностикою 400
  • Лікування на апараті «Макулостимулятор» від 30
  • Лікування на апараті «АВМО» від 50
  • Лікування на апараті «ФОСФО» від 50
  • Комплексне Лікування на 5 апаратах + програмний комплекс Амбліокор від 350
  • Консультація пісіхіатра / психотерапевта (лікар вищої категорії, кандидат мед. Наук) 430
  • Повторна консультація психотерапевта / психіатра протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 350
  • Консультація терапевта 300
  • Повторна консультація терапевта на протязі 2-х тижнів в рамках одного захворювання 280
  • Консультація ендокринолога 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Довжик Дарья
Офтальмолог профессиональный, тчательный осмотр. Персонал внимательный.Лечение помогло.Пойдем ещё.
Дуже приємна в спілкуванні лікар. Консультуюся у неї вже протягом місяця. Допомогла мені подолати багатьох моїх "демонів". Одна із найрозумніших людей, які мені траплялися. Зараз, моє життя значно налагодилося. Спасибі доктору.
У наш час хороший масажист-це справжня рідкість. Але мені пощастило! За рекомендацією друзів я потрапила на сеанс масажу до Павла Юрійовича. Людина із "золотими руками"! Сеансом цілком і повністю задоволена. Обов'язково прийду ще!
Руслан
Просто відмінний масажист! Дякую Вам я почуваю себе зовсім іншою людиною. Ці нестерпні болі у спині, які так надокучали, зникли уже після другого сеансу масажу! Дякую за Вашу кваліфікацію та розуміння своєї справи. Однозначно рекомендую!
Надія
Перше відвідування залишило гарні враження. Лікар уважно оглянула і дохідливо все роз'яснила. Оскільки потрібен постійний контроль стану - буду ходити до Анастасії Володимирівни постійно. Фахівець кваліфіковано проводить огляд.
Татяна
Перше враження дуже хороше, мені все сподобалося. Приємна атмосфера, усміхнений фахівець, ось що спонукає до розмови. Вона мені дуже допомогла, ви навіть не уявляєте на скільки! Спасибі лікарю. буду продовжувати консультуватися у Вас.
Віра
Мені дуже сподобалося, що лікар використовує міжнародні протоколи лікування. Це про високу кваліфікацію спеціаліста. Лікар все розповідає, пояснює, показує. До такого лікаря хочеться повернутися. Безперечно рекомендую! Дякую за все!
Мілана
Всім задоволена, лікар дуже уважна, все добре. Я прийшла на призначений мені час і мене з дитиною одразу провели на прийом. Якщо будуть проблеми з очима, то тільки до цього лікаря і тільки в цю клініку. Однозначно рекомендую цього фахівця.
Алексій
Доктор професіонал своєї справи, кваліфіковано підійшла до моєї проблеми.Вміє знайти підхід до пацієнта, ретельно провела обстеження і направила на аналізи. Я залишилася задоволена візитом. Після лікування прийду на повторний огляд.
Вета
Приємно здивована. Без перебільшень: Віталіна Юріївна прекрасна і як лікар і як людина! Так спокійно і комфортно буває далеко не у кожного лікаря: все розповіла, показала та написала заключення. Загалом, я залишилася задоволена. Раджу.
Сніжана
Величезне спасибі лікарю Ковтун Анні Володимирівні за добре ставлення до моєї дитини. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Ми вже не перший рік консультуємося у цього чудового фахівця! Результатами завжди задоволені. Рекомендую.
Саша
Консультацією залишилася задоволена. Лікар все доступно пояснила, призначила лікування. Сподобався підхід і ставлення. Обстеження пройшло в комфортних умовах, а не так, як це буває в державних поліклініках, де кабінети в жахливих станах.
Все ясно, чітко, пояснила, на всі питання відповіла. Всі обстеження провела високоякісно. Все як годиться. Вона надала точне заключеня, без якого неможлива постановка діагнозу. Такого спеціаліста ще варто пошукати! Усім задоволена!
Надежда Николаевна
На мой взгляд врач очень квалифицированный, сразу вникла в мою проблему, обрисовала все симптомы, которые я испытываю, после недолгой беседы. Дала мне достаточно много рекомендаций и советов. Помогла мне разобраться в своих ошибках. Не за один раз, конечно, но прогресс на лицо.
Амина
Доктор-терапевт Турченко Татьяна Викторовна долгое время работает с Эндокринной системой. После неудачного гормонального лечения в одной из частных клиник возникли проблемы с гормоном роста. Возникли сильные изменение в работе гипофиза. как следствие лишний вес, изменения цвета кожи и ломкие волосы. Татьяна Викторовна назначила комплексное исследование, а уже потом назначила курс лечения. Сейчас мое состояние стабилизировалось. Спасибо большое.
Любов
Лікар-терапевт Турченко Тетяна Вікторівна займається лікуванням як дітей так і дорослих. Тому на пийом можна записатися всією родиною. Завжди чуйна, знаходить підхід до дітей. Через знижений імунітер раніше часто лікували ГРВІ. Тетяна Вікторівна призначає оптимальні противовірусні препарати та антибіотики, які пришвидшують лікування.
Замечательный доктор!Помогла нашему ребенку после родовой травмы.Рекомендую!
После лечения есть результат и благодарны только Вам
Прекрасный врач! У дочки были тики, искала через знакомых специалиста, посоветовали Наталью Петровну. Сейчас у нас все хорошо, очень ей благодарны.
Максим
Если нужен хороший нервополог то это он.
4 года пытались остановить развития "миопии", зрение катастрофически ухудшалось и мы обратились за помощью в эту клинику. Уже после 5 сеансов зрение улучшилось в 2 раза. После курса лечения -100%. Ура! Ребенок счастлив!
Лариса Ильинична
У моей внучки зрение падало постепенно, но в течение 6 месяцев оно упало очень резко до 0,1 и 0,2. диагноз: миопия средней степени обеих глаз. Прошли курс аппаратного лечения- 15 сеансов. Зрение улучшилось до 0,6 и 0,7. Обязательно будем лечиться в этой прекрасной детской клинике. Девочка ходила с удовольствием, с большим желанием. Персонал компетентный, воспитанный, очеь доброжелательный. Спасибо большое за заботу и внимание! Удачи и успехов в таком нужном деле!
Алиса

Соляник Виталина Юрьевна
УЗД-фахівець
Консультація от/від 200
Королев Александр Александрович
Ортопед дитячий, хірург дитячий, фахівець УЗД
Обрати фах
  • Офтальмолог
  • Терапевт
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
8,5
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00
Харків вул. Полтавський шлях, 115 м.Південний вокзал5 4
8,2
3D КТ на вул. Полтавський Шлях спеціалізується на виконанні комп'ютерної 3D томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації. Методика конусно-променевої комп'ютерної томографії, яка використовується в центрі, дозволяє отримувати точну інформацію при мінімальних дозах для організму людини (25 - 55 мкЗв).
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00