Дробаха Тетяна Володимирівна

Терапевт
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань загального спектра. Проводить повний огляд, збирає анамнез, призначає діагностичні методи. Лікує гострі респіраторні та вірусні захворювання, грип. Приймає за попереднім записом.

Катерина
Я вже порекомендувала цього лікаря і її послуги трьом людям. Лікар дуже уважно вислухала, дала слушні поради. Не було додаткових нав'язувань з приводу медичних консультацій і препаратів. Прийняла добре та адекватно. Прийдемо ще!
Ірина
Лікар багато приділив часу для збору анамнезу, повністю обстежила мене, була ввічливою. Видно, що є досвід роботи з пацієнтами, призначила лікування, сподіваємося, що вгадали з фахівцем і через місяць отримаємо результати. Дякуємо!

• 2014 р. — закінчила НМУ ім. О.О. Богомольця, отримала повну вищу освіту за фахом " Лікувальна справа";
  • 2016 р. — атестувалась на звання лікаря : фахівця за фахом " Загальна практика сімейна медицина".
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст