Ультразвукова діагностика в МЦ "Меділенд"

Киев ул. Маршала Рыбалка, 11 Б
8,4
Пн — Пт: 08:30-18:00Сб: 09:00-14:00

Врач ультразвуковой диагностики

44 роки досвіду

Дітячій лікар
13-11-2017
У клініці «Меділенд» проводиться більше 20 видів ультразвукових досліджень, в тому числі і із застосуванням допплерографії (дослідження кровотоку). Також клініка є базою НМАПО ім. П.Л. Шупика з підготовки лікарів УЗ-діагностики.
Ультразвукова діагностика в МЦ "Меділенд"

УЗД — абсолютно безпечний і один із найпоширеніших методів діагностики, при цьому дуже інформативний. УЗД легко переноситься усіма без винятку і не має протипоказань. Результати УЗД часто стають вирішальним фактором під час визначення діагнозу та підбору методів лікування значної частини захворювань.

У клініці "Меділенд" з'явилася нова послуга — УЗД судин голови та шиї (ультразвукова доплерографія).

Що дозволяє УЗДГ судин голови і шиї?

• визначити причини порушення кровотоку в судинах голови і шиї, навіть на ранніх стадіях;
  • оцінити стан судинної стінки;
  • виявити наявність утворень в просвіті артерій або вен;
  • вивчити анатомічні особливості судин (деформації або аномалії судин, посттравматичні пошкодження стінки судин);
  • виявити наявність атеросклеротичної бляшки, що може спричинити інфаркт міокарду, інсульт;
  • при хронічних захворюваннях, дозволяє коригувати призначення медикаментів неврологу, кардіологу.

Інформація, отримана при даному виді діагностики, дуже корисна таким лікарям як невролог, кардіолог і терапевт, для більш точної постановки діагнозу. Основні і тривожні ознаки для проведення УЗД судин голови та шиї:

• безпричинний головний біль і запаморочення;
  • погане самопочуття, що супроводжується приступами слабкості і відчуттям задишки;
  • шум у вухах і голові;
  • гіпертонія;
  • порушення сну;
  • зябкість в кінцівках;
  • стенокардія;
  • епізоди раптової втрати свідомості;
  • травми хребта та інші.

Обов'язковим є УЗД в період профілактики після перенесених раніше судинних порушень. У нашій клініці УЗ-діагностику судин голови і шиї проводить лікар УЗД вищої категорії, к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П.Л.Шупика ‒ Вінницька-Гладка Любов Юріївна.

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.