Статистика серцевих захворювань в Україні

02-10-2020
Хвороби серцево-судинної системи займають одне з провідних місць в структурі захворюваності населення в світі та визначають рівень його смертності, тимчасової та стійкої втрати працездатності. У 50% випадків смертельні випадки при такому поширеному захворюванні, як ішемічна хвороба серця, носять раптовий характер. У число найпоширеніших патологій також входять атеросклероз, гіпертонічна хвороба та вроджені пороки серця.
Статистика серцевих захворювань в Україні

Ці патології є причиною 67% всіх смертей в Україні, в той час як, наприклад, у Франції та Японії цей показник в структурі летальності населення становить 29%, в США — 31%. Щорічно від серцево-судинних захворювань помирає більше 400 000 українців. Тільки в результаті зупинки серця на першому етапі медичної допомоги щороку помирає близько 60 000 чоловік. Так, за даними Міністерства охорони здоров'я, в Україні щороку фіксується понад 40 000 інфарктів та майже 100 000 інсультів.

Історично склалося так, що українці пов'язують свій стан здоров'я, головним чином, з рівнем медичного обслуговування, забуваючи про те, що здоров'я на 50% визначається поведінкою самих громадян, їхнім способом життя. На жаль, у нас широко поширені шкідливі звички, люди не піклуються про раціональне харчування, забувають про необхідність фізичної активності.

Багато серцево-судинних захворювань можна не тільки лікувати, але і запобігти їх появі, якщо не нехтувати заходами профілактики. На сьогодні комплекс профілактики включає в себе як медичні, так і немедичні заходи (спорт, правильне харчування, гігієна). Їх спільне завдання — мінімізувати ризик хвороб, а в разі захворювання ризик ускладнень.

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.