Вирівнювання зубів у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка

Ірина
Стоматолог, який добре робить свою справу. Взявся за мої проблемні зуби після невдалого лікування в іншого лікаря. Пролікував, перепломбував і допломбував мої зігнуті канали, зробив реставрацію. Щиро дякую!
Виталина
После родов заметила, как посыпались зубы, то пломба вылетит, то раскрошится зуб, то еще что-то. Решила заняться лечением, начиталась информации в интернете, но укрепления зубов так и не добилась. Только у стоматолога получилось вернуть мне прежнее состояние зубов. Теперь я не боюсь есть яблоки и конфеты. Спасибо))
Карина
Услугами Зарембы пользуемся всей семьей. Как только заболит зуб или еще что-то, сразу записываемся на прием. Лечение проходит без малейшей боли, за что отдельно спасибо. Отзывчивый и квалифицированный специалист, рекомендуем.
Аня
Юрий Заремба – отличный врач, который быстро избавил меня от проблемы (восстановил мою улыбку после того, как раскрошился передний зуб). Всегда буду обращаться к этому стоматологу и всем рекомендую. Доступно, быстро, эффективно.
8,4
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.

Вирівнювання зубів в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
  • Вирівнювання зубів