Вирівнювання зубів в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Олег
Багато часу у мене стояв знімний протез, на верхній на нижній щелепі. З раками він втратив свої властивості. Прийом їжі став завдавати клопоти. Зважився на незнімне протезування зубів. Порадили звернутися до стоматологічної клініки "ВК-Дент". Зробили все в кращому вигляді. Результат порадував.
Артем
Почав звертати увагу на те, що ясна заражені, кровоточать, на зубах утворився наліт. Полоскання ротової порожнини травами не допомагало. Звернувся до стоматологічної клініки "ВК-Дент". Результат не змусив себе довго чекати. Можу сміло рекомендувати.
Віка
Якщо говорити про поєднання ціни та якості, я обираю "ВК-Дент". Неодноразово вся моя родина лікувала зуби в цій стоматологічній клініці. Результат лікування завжди був відмінним. Фахівці досвідчені, чудово навчені. Дякую від щирого серця.
Олег
4,8
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматологічна клініка "Авіценна" почала працювати у 1994 році, надає всі види сучасної допомоги у лікуванні зубів та ясен, відновлює привабливу посмішку. Лікарі-стоматологи клініки мають багаторічний досвід, постійно підвищують свій рівень знань.
  • Вирівнювання зубів
4,6
Хмельницький пр-т Миру, 90/1
Стоматологічна клініка "ВК-Дент" почала роботу у 2002 році, виконує усі види стоматологічної допомоги, проводить діагностику та лікування зубів. Лікарі клініки мають медичну освіту, опанували новітні технології терапії.
  • Вирівнювання зубів