Клініки терапії у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти в Личаківському районі
Послуга Ціна
Базова річна програма "Здоров’я та турбота" 2210019320
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Внутрішньом′язева ін′єкція 50
  • Внутрішньовенна ін′єкція 100
  • Підшкірна ін′єкція 50
  • Крапельниця 150
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Приймає лікар: Маєвська Наталія Олександрівна
  • Базова річна програма "Здоров’я та турбота" 22 100 19 320
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
Працює з 09:00-18:00