Клініки перед вакцинацією у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією в Личаківському районі
Імунізація вакциною Церварикс з консультацією лікаря гінеколога 1700 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Булавкіна Олена
Сучасна клініка, приємний персонал, чудовий і грамотний лікар—гінколог. Отримала професійну консультацію та огляд, дякую за уважність та чуйність.
Олена
Оксана Богданівна - це наш сімейний лікар, бо лікує всю нашу родину від багатьох хвороб, починаючи з банальної простуди та закінчуючи хронічними хворобами. Дуже зручно, коли один лікар добре знає родину і має змогу легше поставити вірний діагноз. Я повністю довіряю себе та своїх рідних цьому досвідченому лікарю.
Christoffer Jonsson
Быстро. Профессионально. Это не часто, я могу сказать, когда посещение в больнице хороший опыт.
Timothy Silas Overturf
Доктор был профессиональным и очень компетентным. Справедливая цена и быстрое обслуживание.
Львів вул. Личаківська 129
  • Імунізація вакциною Твінрикс з консультацією лікаря інфекціоніста 1 000
  • Вакцинація Джисі флю ( вакцина від грипу) з оглядод лікаря 740
  • Імунізація вакциною Бустрикс (проти дифтерії, правця, кашлюку для дітей віком від 4-х років та дорослих) з консультацією лікаря інфекціоніста 1 000
  • Імунізація вакциною Бустрикс Поліо з консультацією лікаря інфекціоніста 1 150
  • Імунізація вакциною Пріорикс (проти кору, епідемічного паротиту та краснухи для дітей старше 12 місяців тадорослих) з консультацією лікаря інфекціоніста 900
6,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків.
3,0
Львів вул. Костя Левицького, 55-А