Клініки психотерапії у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти в Личаківському районі
Послуга Ціна
Консультація психотерапевта 220
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,2
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • Лікування депресії
  • Лікування безсоння
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
  • Консультація психотерапевта
  • Сеанс психотерапевта