Клініки гастроентерології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи в Личаківському районі
Розробка індивідуального плану харчування 1100 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
8,5
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.
Львів вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Янківський Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Лікар першої кваліфікаційної категорії. Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю.
Львів вул. Личаківська 129
  • Гастроентеролог консультація 750
  • Гастроентеролог повторна консультація 600
  • Розробка індивідуального плану харчування 1 100
5,7
Львів вул. Юрія Руфи, 35 / В
р.Личаківський
  • Консультація гастроентеролога з аналізом на виявлення H.Pylory Толопко С.Я 1 250
  • Консультація гастроентеролога Савка Н.О. 720
  • Консультація гастроентеролога Толопко С.Я. 890
  • Консультація гастроентеролога, повторний візит 610
5,5
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження. Приймає лікар: Стах Ростислав Зіновійович
  • Консультація гастроентеролога к.м.н 700
  • Повторна консультація гастроентеролога к.м.н 600