Клініки озонотерапії у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти в Личаківському районі
Послуга Ціна
Аплікація озоновою олією 100
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Мав серйозні проблеми із випорожненням. Здавалось, що вже нічого не допоможе. Друг порадив озонотерапію. Чув про неї вперше, тому поставився скептично, але спробував. На 5 сеанс міг сходити до туалету самотужки. Процедура дійсно працює. Рекомендую. Але обов’язково консультуйтесь із лікарем.
Роблю озонотерапію крапельним шляхом. Вже пройшла 4 процедури. Нічого особливого не відчуваю. Лікар каже, що ефект наступає поступово, коли речовина накопичується. Планую проколоти стегна, щоб попередити появу целюліту.
Вирішила випробувати на собі озонотерапію. Скажу відразу – дуже було боляче. Все обличчя, вуха, зуби нили. Засмутилась. Однак мала конкретну мету – гарно виглядати будь-якою ціною. Пішла на другий, а потім і на третій сеанс. Больові відчуття зменшились. Результатом я була приєєєєєєємно вражена! Скинула років 10, то точно. Зникли мішки під очима, контур обличчя вирівнявся, стан шкіри покращився. Краса потребує жертв.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Соврун Ольга Володимирівна
  • Піхвове зрошення озоновою дистильованою водою 100
  • Тампони з озоновою олією 100
  • Піхвові інсуфляції озонокисневою сумішшю 100
  • Довенне введення озонованого фізіологічного розчину 120
  • Ректальні інсуфляції озонокисневою сумішшю 100
Працює з 10:00-20:00

Озонотерапія в лікарнях в інших районах Львова

7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Озонотерапія для обличчя
  • Озонотерапія живота
  • Озонотерапія стегон
  • Консультація озонотерапевта
  • Озонотерапія спини
Працює з
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
  • Піхвове зрошення озоновою дистильованою водою 100