Клініки озонотерапію у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти в Личаківському районі
Послуга Ціна
Аплікація озоновою олією 100
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Мав серйозні проблеми із випорожненням. Здавалось, що вже нічого не допоможе. Друг порадив озонотерапію. Чув про неї вперше, тому поставився скептично, але спробував. На 5 сеанс міг сходити до туалету самотужки. Процедура дійсно працює. Рекомендую. Але обов’язково консультуйтесь із лікарем.
Роблю озонотерапію крапельним шляхом. Вже пройшла 4 процедури. Нічого особливого не відчуваю. Лікар каже, що ефект наступає поступово, коли речовина накопичується. Планую проколоти стегна, щоб попередити появу целюліту.
Вирішила випробувати на собі озонотерапію. Скажу відразу – дуже було боляче. Все обличчя, вуха, зуби нили. Засмутилась. Однак мала конкретну мету – гарно виглядати будь-якою ціною. Пішла на другий, а потім і на третій сеанс. Больові відчуття зменшились. Результатом я була приєєєєєєємно вражена! Скинула років 10, то точно. Зникли мішки під очима, контур обличчя вирівнявся, стан шкіри покращився. Краса потребує жертв.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Аплікація озоновою олією 100
  • Піхвове зрошення озоновою дистильованою водою 100
  • Тампони з озоновою олією 100
  • Піхвові інсуфляції озонокисневою сумішшю 100
  • Довенне введення озонованого фізіологічного розчину 120
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3

Години роботи:

Озонотерапія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
  • Аплікація озоновою олією 100