Клініки неврології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі неврологи в Личаківському районі
Знайдено 2 клініки
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Алевтина
Мій батько нещодавно пережив інсульт. Потрібно було по-трохи реабілітовуватися. Дякувати Богові потрапили до досвідченого спеціаліста, який призначив дієве лікування. Його комплекс препаратів та вправ повернув тата до повноцінного життя. Навіть і не думали, що зможемо досягти такого результату. Дуже дякуємо.
03 октября '16 г.
Марія
Напередодні випускного балу їхала у маршрутці і мене дуже сильно продуло. На наступний ранок не могла повернути шиєю. Записалась на онлайн-консультацію. Лікар приписав мазь Фаніган та знеболюючий препарат Нурофен. Через 2 дні танцювала на випускному! Дякую дуже.
Чеслав
Довгий час мучився від порушення уваги. Дуже багато неприємностей у мене через це сталося. Зрозумів, що якщо зараз не піти до невролога, то потім буде занадто пізно. Лікар трапився дуже добрий. Навіть коли мені було важко зібрати слова до купи, він був тактичний та стриманий. Зараз приймаю призначений ним курс лікування: препарати, які стимулюють мозкову активність. Ходжу на сеанси іглорефлексотерапії. Допомагає!
28 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини "Сідус" існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • Консультація епілептології
Записатися на прийом