Клініки трихології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи в Личаківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Анатолій
У досить молодому віці з’явилась сивина. Боявся повторити долю батька та у 35 років бути вже лисим. Пішов до лікаря та зробив класичну трихограму волосся. Нічого страшного у цьому немає. Просто ваше волосся розглядають під мікроскопом. Лікар сказав, що будемо боротися. Приймаю вітаміни та мию голову спеціальними засобами. Слава Богу, на гребінці волосся не бачу.
Кароліна
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Діана
Зловживала фарбою для волосся. Кожен місяць хотілось змін, тому і перефарбовувалась. Щоразу помічала, що стан волосся погіршується, однак не звертала уваги. Хоча требу було! Зовсім скоро волосся почало випадати жмутками! Я подумала не дай Боже онкологія. На щастя, ні. Здала аналізи, все в нормі. І відразу направилась до трихолога. Лікар обстежив стан мого замученого волосся. Як же я боялась, що облисію! Трихолог сказав, якби не звернулась вчасно то так і було. Чітко приймала призначене лікування. Потрохи відновлююсь. Категорично відмовилась від фарбування волосся.
16 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Богомольця, 3 р.Личаківський
Клініка естетичної медицини "Персона Люкс", який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
  • Лазерне лікування волосся
  • Діагностика волосся