Клініки кардіології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі кардіологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
Консультація кардіолога 200
Консультація кардіолога 130
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт. Приймає лікар: Томащук Назарій Богданович
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

• Консультація кардіолога 130
Працює з 08:00-20:00

Кардіологія в лікарнях в інших районах Львова

7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

• Консультація кардіолога 130
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління. Приймає лікар: Мельничук Наталія Ярославівна
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Консультація кардіолога 400
  • Лікування гіпертонічної хвороби від 400
  • Атеросклероз від 400
  • Ішемічна хвороба серця від 400
  • Стан після інфаркту міокарда від 400
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Консультація кардіолога 400
  • Лікування гіпертонічної хвороби від 400
  • Атеросклероз від 400
  • Ішемічна хвороба серця від 400
  • Лікування після міокардиту,ендокардиту, перикардиту від 400
Львів вул. Генерала Чупринки, 3
р.Франківський
Медико-консультативний центр "Лотос" - центр сімейного лікаря Ощіпко Ірини Георгіївни. Головною концепцією клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, рання діагностика, ефективне лікування на різних стадіях захворювання, завдяки використанню багаторічного досвіду Ірини Георгіївни. Основна особливість методів лікування - відхід від методик клінік "конвеєрів" та зосередження на потребах паціента.
Юлия, 25 липня '17р.

Хорошая клиника в целом, а главное компетентные и грамотные врачи. Предоставляют очень понятные и развёрнутые консультации, без назначения ненужных анализов как в некоторых клиниках.

• Консультація кардіолога