Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки флебології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
Пневмокомпресійна терапія 100
Консультація судинного хірурга 250
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
9
З раннього віку маю проблеми із венами. Регулярно ходила до флеболога. Зважилась на склеротерапію. Процедура не болюча. Роблять її швидко. Перед цим направили на УЗД. Після отримання результатів проконсультувалась ще раз із лікарем. Сам процес полягає в уколах у вени. Уколи містять таку рідину як фібровейн (у моєму випадку). Стан вен покращився. Дякую!
9
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,3
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Мелень Андрій Петрович, Матішинець Іван Іванович, Матішинець Іван Іванович
  • Хірургічні втручання з приводу захворювань черевної аорти
  • Хірургічні втручання при атеросклеротичному ураженні судин різних басейнів
  • Хірургічні втручання при аневризмах судин
  • Хірургічні втручання з приводу венозної патології
  • Лазерна абляція вен
Працює з 09:00-18:00
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій. Приймає лікар: Трутяк Роман Ігорович
  • Консультація флеболога 250
  • Консультація флеболога вдома 400
Працює з 09:30-16:00