Клініки венерології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі венерологи в Личаківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Дуже довго страждала на трихомоніаз. Відчувала жахливий біль у яєчниках, віддавало у поперек. Перепробувала багато методів, але хвороба не відступала. Венеролог приписав Тіберал та додаткові рекомендації. Тьфу-тьфу-тьфу інфекції більше немає в організмі. Вдячна дуже.
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Лікування хламідіозу
  • Лікування уреаплазмозу

Години роботи:

Венерологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
  • Консультація венеролога 275