Клініки косметології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
КАРТ-терапія шкіри 470
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,2
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • ABR пилинг
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг. Приймає лікар: Білик Леся Євгенівна
Працює з 10:00-19:00