Базальная имплантация зубов в Киеве (метро Оболонь)

Возможно, вас интересуют врачи стоматологи возле ст. метро Оболонь
Найдена 1 клиника
Владимир
Отличный врач, шикарное отношение к пациенту.
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Світалана
Оксана Вікторівна дуже уважно провела прийом. Хороший спеціаліст, все пояснила, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. Зараз мені значно краще Рекомендую цього лікаря-стоматолога. Дякую!
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!
Астра Дент
Киев пр-т Героев Сталинграда, 12 Г
м.Минская23 4 м.Оболонь18 3
Специализированная клиника Astra Dent (Астра Дент) обеспечивает комплексные стоматологические услуги. Врачи учреждения систематически проходят стажировку за границей.
Інга,

Базальная имплантация зубов в клиниках в других районах Киева

Астра Дент
7,4