Окомед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.

Послуги, які пропонує клініка:

• діагностика зору;
  • консультація спеціаліста;
  • авторефрактометрія;
  • огляд очного дна;
  • комп’ютерне лікування;
  • комплексне дослідження очей, виявлення хвороб;
  • лікування амбліопії, косоокості, астигматизму, близорукості у дітей;
  • підбір окулярів;
  • підбір контактних лінз;
  • вимірювання внутріочного тиску;
  • перша допомога у випадку травми ока;
  • апаратне лікування.

Серед використовуємих програм лікування "Струмок", "Павучок", "Релакс", вакуумний масаж, квантова офтальмотерапія та інші. Використовується сучасне обладнання, якісні комп’ютерні програми, індивідуальний підхід до дитини.

"Окомед" — це комфортні умови та безпека при проведенні лікувально-діагностичних процедур.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Коля
29 квітня '18г.
В «Окомеде» мы лечили косоглазие нашему ребенку, когда другие врачи опустили руки. Специалисты принялись за комплексную диагностику, использовали различные методы лечения, и вот он, результат. Спасибо большое.
Карина
18 квітня '18г.
Коли у дочки погіршився зір, вона категорично відмовлялася носити окуляри. В «Окомеді» запропонували підібрати контактні лінзи. Спочатку я сумнівалася, проте результат мене приємно вразив. Дочці підібрали дуже зручні лінзи, дали рекомендації по їх використанню. Зараз дочка без нашої допомоги використовує підібрані лінзи.
Тамара
08 квітня '18г.
Зверталися в «Окомед» з метою лікування близорукості у нашої дочки. Спеціалісти тут кваліфіковані, діагностували проблему і призначили ефективне лікування. Ми залишилися задоволені.
Ігор
31 березеня '18г.
Нещодавно були в цій клініці на програмах лікування "Струмок" і"Релакс". І я і син залишилися задоволеними. Крім позитивного результату, ці заняття приносили радість дитині. Щиро дякуємо.
Олена
20 лютого '18г.
Не могла не написати відгук про даний заклад. «Окомед» - це офтальмологічна клініка для дітей. Вони не дарма себе так позиціонують, тут дійсно лікарі спеціалізуються на лікуванні вад зору у дітей. Зверталися сюди з дітьми неодноразово. Вражає дбайливе ставлення і піклування про маленьких пацієнтів.
Альбина
03 лютого '18г.
Мы обращались в «Окомед» для диагностирования зрения внучки. Услугами мы остались довольны. Внимательные врачи, новое оборудование и благоприятная атмосфера оставили только хорошие впечатления.
Лена
15 січня '18г.
Когда сын, играя в парке, ранил себе левый глаз, мы немедленно обратились в клинику «Оккомед». Врачи смогли быстро среагировать и оказать первую помощь. Большое спасибо за вашу работу.
Інна
12 січня '18г.
На жаль, у нашого сина проблеми з зором ще з народження. Зараз йому чотири роки. Ми спостерігаємося у офтальмологічній клініці «Окомед». Лікарі тут працюють уважні, досвідчені, легко знаходять спільну мову з дітьми. Син не боїться сюди ходити, на відміну від звичайної поліклініки.

Лікарі клініки Окомед

Парфенюк Тетяна Миколаївна
Офтальмолог
Консультація 250 грн.
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити
+38 (041) 244-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Житомир вул. Котовського, 60, каб. 411
6,4
Центр сучасних методів оздоровлення “Здравіє” пропонує діагностику захворювань на ранніх стадіях методом електроакупунктури.
Житомир вул. Київська, 73
Клініка сучасної стоматології “Дента+” на Київській почав працювати у 2001 році, пропонує медичну допомогу у лікуванні зубів та ясен.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Житомир Прохідний пров., 3а
7,4
Центр естетичної медицини “Дерма +” надає допомогу в лікуванні хвороб шкіри, повертає красу та молодість жінкам та чоловікам.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00