Окомед, клініка

Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 22
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.

Послуги, які пропонує клініка:

• діагностика зору;
  • консультація спеціаліста;
  • авторефрактометрія;
  • огляд очного дна;
  • комп’ютерне лікування;
  • комплексне дослідження очей, виявлення хвороб;
  • лікування амбліопії, косоокості, астигматизму, близорукості у дітей;
  • підбір окулярів;
  • підбір контактних лінз;
  • вимірювання внутріочного тиску;
  • перша допомога у випадку травми ока;
  • апаратне лікування.

Серед використовуємих програм лікування "Струмок", "Павучок", "Релакс", вакуумний масаж, квантова офтальмотерапія та інші. Використовується сучасне обладнання, якісні комп’ютерні програми, індивідуальний підхід до дитини.

"Окомед" — це комфортні умови та безпека при проведенні лікувально-діагностичних процедур.

• Ціни на послуги

• Пiдбiр окулярiв, складна рецептура від 80

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лариса
Лікар Парфенюк справжній професіонал з великої літери. Всім рекомендуємо!!!!!!!!
Олександра
Відвідувала неодноразово клініку.Маю боизорукість та ношу контактні лінзи.Маю чутливі очі, інколи запалення виникають.Лікар завжди призначає адекватне лікування і дає слушні поради.Дитину також сюди вожу.Все супер.
Віта
Мені сподобалось усе, як сам врач так і всі інші працівники.
Міла
Ходимо з доньою тільки сюди, подобається ставлення лікаря. Донечка рада і я також.
Мариам Минасян
Отличный врач. Единственная в своем роде . Вылечила зрение моего ребенка до 100%,когда все остальные говорили ,что это не лечится ,так как врожденное ,а она вылечила . Спасибо огромное .
Марина Байрамова
Лікар дуже чудовий.Рекомендую всім.
Коля
29 квітня '18р.
В «Окомеде» мы лечили косоглазие нашему ребенку, когда другие врачи опустили руки. Специалисты принялись за комплексную диагностику, использовали различные методы лечения, и вот он, результат. Спасибо большое.
Карина
18 квітня '18р.
Коли у дочки погіршився зір, вона категорично відмовлялася носити окуляри. В «Окомеді» запропонували підібрати контактні лінзи. Спочатку я сумнівалася, проте результат мене приємно вразив. Дочці підібрали дуже зручні лінзи, дали рекомендації по їх використанню. Зараз дочка без нашої допомоги використовує підібрані лінзи.
Тамара
08 квітня '18р.
Зверталися в «Окомед» з метою лікування близорукості у нашої дочки. Спеціалісти тут кваліфіковані, діагностували проблему і призначили ефективне лікування. Ми залишилися задоволені.
Ігор
Нещодавно були в цій клініці на програмах лікування "Струмок" і"Релакс". І я і син залишилися задоволеними. Крім позитивного результату, ці заняття приносили радість дитині. Щиро дякуємо.
Очень довольны результатами!
Олена
Не могла не написати відгук про даний заклад. «Окомед» - це офтальмологічна клініка для дітей. Вони не дарма себе так позиціонують, тут дійсно лікарі спеціалізуються на лікуванні вад зору у дітей. Зверталися сюди з дітьми неодноразово. Вражає дбайливе ставлення і піклування про маленьких пацієнтів.
Альбина
Мы обращались в «Окомед» для диагностирования зрения внучки. Услугами мы остались довольны. Внимательные врачи, новое оборудование и благоприятная атмосфера оставили только хорошие впечатления.
Лена
Когда сын, играя в парке, ранил себе левый глаз, мы немедленно обратились в клинику «Оккомед». Врачи смогли быстро среагировать и оказать первую помощь. Большое спасибо за вашу работу.
Інна
На жаль, у нашого сина проблеми з зором ще з народження. Зараз йому чотири роки. Ми спостерігаємося у офтальмологічній клініці «Окомед». Лікарі тут працюють уважні, досвідчені, легко знаходять спільну мову з дітьми. Син не боїться сюди ходити, на відміну від звичайної поліклініки.
Елизавета
02 квітня '17р.
Хочу поблагодарить Татьяну Николаевну за ее профессионализм. Плохое зрение у нас семейное. Татьяна Николаевна наш постоянный врач. Прием всегда проводит радушно, внимательно, ее назначения дают хороший результат.
Илона
Мне понравилась доктор. Она и как человек приятная и как специалист хороша. Проведенный курс лечения помог мне восстановить зрение. Большое спасибо за оказанную помощь!
Зверніть увагу на інші клініки:
9,6
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,5
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир вул. Вітрука, 32
7,3
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
7,2
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.