Сторінка 4. Приватні лікарі в Житомирі

Роман
Ігор Олексійович зробив мені вже дві операції оперативно і професійно. Велике йому дякую.
30 листопада '-1 г.
Назар
Лікувався у пана Ігора, дуже відповідальна та кваліфікована людина. Мені допоміг. Призначив повне обстеження, потім курс лікування. Я дуже задоволений результатами нашої співпраці. Не люблю лікуватися, але коли треба, то треба.
03 березеня '19 г.
Наталка
Лікував мого чоловіка. Він звичайно, я к завжди, довго йти не хотів. Хлопці вони й є хлопці, а потім нічого, сказав, лікар розумний та гарний.
08 січня '17 г.
Уролог, Андролог
Лікар Драгомир Ігор Олексійович спеціалізується в області урології, андрології. Надає повну консультацію відносно стану органів сечової системи (у жінок та чоловіків) та статевих органів (у чоловіків). Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя, порушень статевої функції чоловіків, захворювання органів сечової системи, чоловічого клімаксу, розладів статевого розвитку хлопчиків, запальних захворювань чоловічої статевої системи. Проводить УЗД сечостатевої системи, видалення утворень шкіри зовнішніх статевих органів, чоловічу стерилізацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом6 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Невролог, рефлексотерапевт
У своїй практиці, крім традиційних методик та схем лікування неврологічних захворювань широко застосовує метод голкорефлексотерапії.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Уролог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Хірург, судинний хірург (флеболог)
Записатися на прийом6 онлайн записів
Житомир вул. Любарська, 4
Отоларинголог
Записатися на прийом4 онлайн записи
Педіатр
Лікар вищої категорії Мікутель Анжела Чеславівна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям до 18 років. Лікар займається патронажем народжених дітей, лікуванням гострих та хронічних запальних захворювань внутрішніх органів грудної та черевної порожнини, сечовидільної системи, терапією гострої респіраторної інфекції. Спеціалізується на проведенні вакцинації, виписуванні довідок в навчальні заклади.
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Сімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань шлунку, серцево-судинної та нервової системи. Проводить терапію гастриту, язви, інфаркту, ішемії, невритів на неврозів. Схему лікування розписує після комплексної діагностики. На практиці використовує сучасні методі терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів серцево-судинної системи, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності. Також приймає пацієнтів з артеріальною гіпертензією, тахікардією та міокардитом. Займається розшифровкою ЕКГ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26