Лікар Гурфінкель, медичний кабінет

Хмельницький, вул. Володимирська, 94
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний кабінет лікаря Гурфінкеля М.С. пропонує традиційні та нетрадиційні методи терапії неврологічних захворювань. Фахівці клініки мають медичну освіту, багаторічну практику, високу кваліфікацію.

Послуги, які надає приватний кабінет:

• консультація лікаря (невролога, мамолога-онколога, психоаналітика);
  • психоаналіз, у тому числі для дітей;
  • лікувальний, класичний та апаратний масаж;
  • акупунктура;
  • гомеопатія;
  • гомеосиніатрія.

Переваги приватної лікарні - індивідуальний підхід, висока якість обслуговування, комфортабельні умови лікування, доброзичливий та уважний персонал.

Знаходиться заклад за адресою вул. Володимирська, 94.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Лікар Гурфінкель, медичний кабінет, вартість послуг:

• Консультація мамолога
  • Лікування лактостазу (порушення відтоку молока)
  • Лікування маститу (запалення молочної залози)
  • Розціжування (зниження застою молока) молочних залоз

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Евгения
Спасибо.Береги Вас Бог.
Спасибо Вам за маму. Дай Вам Бог здоровья.
Наталія
В свій час мені також допоміг, думала що вже все, але дякувати богу, і саме цьому лікару.
Найкращий спеціаліст.
Довіряю своє здоровя
Игорь
В 2015 я у него перенес две операции. Я жив и это главное, и чувствую себя хорошо. Какими словами можно высказать свою благодарность? Спасибо что он встретился на моем пути.
Альона
Лікар від Бога. Вдячна безмежно. Правда, зашив як м'ясник. Але життя врятував, це головне!!! Ходячий мамограф. Без аналізів робить висновок і дуже ефективно. Певне в професії, де багато онкохворих добрим, лагідним лікарем не будеш. Тому, не сприймайте його поведінку, хамство особисто. Довіртеся професіоналу і все буде гаразд! Молю Бога про здоров'я Гарі Йосиповича!!!
Діана
Неймовірна людина і лікар. Після візиту пройшло багато років, але досі згадую його теплими словами. Довгих років життя, Гаррі Йосиповичу, сил і наснаги у Вашій непростій роботі
29 травня '18р.
Велике дякую лікарю за ефективне лікування.
Наталя
Чудовий врач,і як людина чудова.Хай господь його охороняє.Всім рекомендую!!!
Наталія
Хочу подякувати лікарю за людяність і професіоналізм.Дуже допоміг моій мамі .дякую Вам нехай береже Вас бог
Тетяна
Огромное спасибо за лечение. Прекрасный врач. Дай бог ему здоровья и долгих лет жизни.
Прекрасний лікар. Чудова людина
Наталя
Прекрасний лікар.Дай Боже йому довгих років життя .
Наталя
Прекрасний лікар.Дай Боже йому довгих років життя .
Тетяна
Дуже чудовий спеціаліст і як людина супер
Оля
Хороший врач, рекомендую всем женщинам
Кира
Большое спасибо за помощь! Дай Бог ей здоровья!
Рената
Как я рада, что пришла к этому доктору. Теперь операции не будет
Нина
Прекрасный врач, я довольна консультацией.
София
Выражаю огромную благодарность за эффективную терапию! Без профессиональной помощи болезнь бы не отступила.
Ірма
Вдячна за ретельний огляд і дієве лікування. Лікар від Бога.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
8,9
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.
Пн — Пт: 09:00-18:00