Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Чернівцях

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.

Послуги, які пропонує медзаклад:

• колоноскопія;
  • косметичні процедури;
  • ЛОР-маніпуляції;
  • фізіотерапія.

Основні переваги відділення — сучасне обладнання та методи лікування, високотехнологічні дослідження, індивідуальний підхід.

"Оксфорд Медікал" в Чернівцях — це відділення відомої мережі медичних закладів, де працюють кваліфіковані лікарі.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Чернівцях, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД молочної залози 530
  • УЗД грудних залоз 530
  • УЗД молочних залоз та щитовидної залози 990
  • Виявлення вагітності на ранніх термінах 550
  • Фолікулеметрія 440
  • УЗД органів мошонки 510
  • УЗД нирок, сечового міхура та передміхурової залози з визначенням залишкової сечі ТА 910
  • УЗД нирок, сечового міхура та передміхурової залози з визначенням залишкової сечі ТР 950
  • УЗД сечового міхура та передміхурової залози з визначенням залишкової сечі ТА 570
  • Ще...
  • Повторна консультація дерматолога 590

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тесля Ірина
Хочу з великою вдячністю сказати про фахівця з великої літери та чудову людину Мартинюк Катерину Анатоліївна.Вже декілька років періодично обстежують у цього лікаря,і дякую Богу,шо попала до неї.Бо у цієї людини високий професіоналізм поєднан з Великим чуйним серцем.Всі знайомі,яким радила її-дуже задоволені.Такіх фахівців треба дуже цінувати!
Віталій
Спеціаліст від Бога!
Наталя
Ельвіра Миколаївна лікар від Бога ще й хороша людина. Вислухає, порадить, назначить хороше лікування. Жалію тільки про одне, що раніше не знайшла її. 10 років потратила на безліч лікарів, а допомогла тільки Ельвіра Миколаївна, за що їй безмежно вдячна!
Оля
У мужа начались сильные боли в пояснице и боли при мочеиспускании. Боль дошла до того уровня, что он не мог терпеть и пришлось вызывать скорую. Диагноз – почечная колика. Стали искать нефролога и нашли Кудину Марину Борисовну. Очень понравилась! Спасибо за вашу помощь моему мужу.
Альбина
Пришла на осмотр к Юлии Дмитриевне. После осмотра на кресле она сказала, что у меня эрозия шейки матки. Назначила анализы, мазки. После получения всех результатов сказала, что пока я не рожала прижигать или трогать эрозию не стоит. Сейчас прохожу консервативное лечение и наблюдаюсь.
Александра
Моего парня гастроэнтеролог направил на гастроскопию для исключения язвы желудка. Записались к Кирилюку. Почитав в интернете информацию очень боялись. Парень думал, что процедуру не перенесет, но Александру Николаевичу его успокоил и все прошло быстро и почти безболезненно.
Максим
Кирилюк Оксана Михайловна наш семейный врач. А еще у нее наблюдается много наших друзей по рекомендации. Мы все очень довольны. Она грамотная, внимательная, не любит назначать много лекарств и перестраховываться, если в чем-то не уверенна, как другие доктора.
Таня
Попала на прием к Людмиле Викторовне случайно и уже несколько лет наблюдаюсь у нее с постоянными отитами. Любое вирусное заболевание для меня обостряется двусторонним отитом. Она назначает лечение, которое в короткие сроки приносит мне облегчение.
Анастасія
хороший спеціаліст і не менш важливо хороша людина
Алина
После родов начались проблемы с походом в туалет. Отмечала кровь и боли. Подруга сказала, что нужно найти проктолога, записалась к Болибрух Руслану Степановичу. Диагноз: анальная трещина. Доктор предложил попробовать консервативный метод лечения т.к трещина неглубокая. Спустя несколько недель я заметила значительные улучшения.
София
Юлия Владимировна диагностировала у моего сына во время УЗИ дополнительную хорду в сердце, я была шокирована, испугана, не знала, что делать и куда бежать. Но доктор успокоила и сказала, что это не опасно и такая патология встречается довольно часто в последнее время. Будем наблюдаться.
Света
Я впечатлена. Алена Борисовна оказалась не просто высокопрофессиональным специалистом, но еще и прекрасной женщиной, которая умеет сопереживать и поддерживать добрыми словами. Она помогла, когда я с аллергией мучилась, сейчас у меня не так остро все проявляется и за это на самом деле стоит сказать спасибо.
Марта
У нашого сина діагноз цукровий діабет. Він інсулінозалежний.Лікар Мельник Роман Ярославович постійно нас консультує з цього приводу.Займається підбогом дози препарату, контролем рівня цукру в крові нашого сина.Він уважно ставиться до своїх пацієнтів,а ті в свою чергу дуже його люблять .
Юлія
Мартинюк Катерина Анатоліївна гарний УЗІ спеціаліст. Бісля аварії на ЧАЕС маю проблеми зі щитовидкою. Неодноразово доводилося робити Узі саме у Катерини Анатоліївни. Завжди привітна, успіхнена, відповідає на всі запитання. Пояснюя особливості моєї хвороби. Дякую, всім раджу.
Нягу Петр Радович с многолетним опытом работы с заболеваниями сердечно -сосудистой системы. Именно по этому я выбрала именно его для обследования и лечения моей патологии.Уверенна ,его опыт и знания помогут мне с этим справится с легкостью.
Юліанна
Тільки завдяки Людмилі Октавіанівні мені вдалося позбавитись акне та слідів від неї. Тепер моя шкіра сяє здоров'ям і мені не треба накладати на себе половину тюбика тонального засобу, щоб замаскувати той жах, що був у мене на обличчі.
Денис К.
Велике спасибі лікарю з великої літери - Бачинській Ірині Вікторівні! У Вас золоті руки і добре серце! Дякую за кваліфіковані лікування, поради та людське ставлення, дуже допомогли моїй дружині! Щастя вам в усьому!
Марія
Дитячий єндокринолог Мельник Роман Ярославович-лікар ,який заслуговує на велику повагу .До нього звертаються батьки діток з усієї України.Він допоміг тисячам дітей,і мій син в тому числі.Довгих років вам,Роман Ярославович, та успіхів у вашій роботі!
Богдана
Дівчині значно складніше спеціалізуватися в такій делікатній гілці медицини, але вона більш ніж успішно справляється. Чоловік у неї лікувався, сказав, що до справи підходить професійно та і лікування дієве прописує.
Ліза
Так сталося, що лікарі діагностували у нашої дитини затримку розвитку. Ми зразу звернулися до кваліфікованого спеціаліста - Людмили Романівни. Курс терапії був звичайно тривалий, проте вже є гарний результат. Наш син тепер нічим не відрізняється від однолітків.
Дорошенко М.
Ніколи, повторюю ніколи не запускайте своє здоров'я, при найменших симптомах біжіть до лікаря. Я так довго не звертав увагу на проблему, а потім Світлана Іллівна сказала, що в мене геморой. Довелось оперувати. Але дякуючи Світлані, зараз я почуваюсь значно краще.
Ірина
Краснюкевич Людмила Романівна допомогла подолати нашому сину надмірну гіперактивність, що заважала його перебуванню у дитячому садочку. Її різноманітні методи та підходи до дітей швидко дають позитивні результати.
Люба
К Эльвире Михайловне можно идти в любом состоянии. Она вас выслушает и не будет навязывать свое мнение. Знает что говорит и что назначает. Довольна ей. Прекрасный подход к пациентам.
Аліна
Людмила Октавіанівна прекрасний лікар! Вона дуже чуйна та професіональна, до кожного пацієнта підбирає свій унікальній підхід. Завдяки їй, проблеми дерматології не виглядаюсь складними.
Владислава
Катерина Анатоліївна Мартинюк лікар УЗІ. Проводила діагностику таза після невдалого стрибка з парашутом. Консультація пройшла на високому рівні. Призначений оптимальний варіант вирішення проблеми, яка виникла. Спасибі.
Тося
Эльвира Михайловна невролог с огромным сердцем. Я страдаю вегетососудистой дистонией и все мне говорят что это не болезнь и я выдумала это состояние. Как же сложно объяснить что-то людям. Эльвира Михайловна мне помогла, спасибо за доверие!
Раиса
Я обратилась к Нягу Петру Радочичу с частыми экстрасистолам которые мучали меня не только при физической нагрузке и даже в покое.Провел Холтеровское мониторирование и Эхо -кг,назначил обследование эндокринной системы и оказался прав. Вся проблема заключалась не в сердце, а в моей щитовидной железе
Слюсаренко
Велика вдячність Ірині Вікторівні Бачинській від всієї нашої, тепер вже великої родини. Те, що вона зробив для нашої сім'ї неможливо оцінити словами. Дай бог Вам довгих років життя, низький вам уклін.
Саша
Запольская Алена Борисовна - врач с большой буквы! Золотое сердце! Не один раз нас спасала! Очень благодарны ей! Большое спасибо вам, Алена Борисовна от нашей семьи . Рекомендуем всем.
Анжела
05 травня '18р.
Отличная клиника с новым оборудованием и квалифицированными специалистами! Рекомендую!

Лікарі клініки Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Чернівцях

• Терапевт
  • Травматолог
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,1
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,9
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00