Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Чернівцях на Воробкевича

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.

Послуги, якими можна скористатися в клініці:

• консультації спеціалістів
  • узд всіх органів та систем
  • лабораторні обстеження
  • денний стаціонар
  • електрокардіографія
  • видалення новоутворень шкіри.

Завдяки європейському підходу до обслуговування та дотримання медичних стандартів лікування всі пацієнти медичного центру отримують індивідуальний підхід та гарантію якості послуг. Високий професіоналізм лікарів і використання сучасного обладнання дозволяють своєчасно виявити захворювання, правильно поставити діагноз та почати терапію.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Чернівцях на Воробкевича, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Консультація ендокринолога-хірурга 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Альбина
В Oxford Medical попала случайно к гинекологу. С тех пор я наблюдаюсь здесь, ведь качество предоставляемых услуг на высшем уровне. Я побывала уже у многих специалистов. Благодарна от чистого сердца за помощь.
Тарас
Мы уже не раз вызывали врачей из Oxford Medical на дом. Очень качественный сервис, приехали быстро, оказали необходимую помощь. Также жена ходит сюда к косметологу. Ей тоже очень нравиться. Так что наша семья рекомендует.
Мілана
Oxford Medical - гарний медичний заклад у нашому місті, що надає широкий спектр послуг. Я сюди звертаюся часто. Завжди призначене було дієвим та ефективним. Я з упевненістю рекомендую даний заклад.
Олена М.
Хочу подякувати Тетяні Володимирівні за чуйність та оперативність. Мало часу приділялала своєму жіночому здоровью і не помітила як з'явилися попіломи. Дуже стидно і страшно було йти до лікаря, але нічого не поробиш...така вона наша жіноча доля. Дякую ще раз Тетяні! Врятувала мене.
Валерия Мельник
Здравствуйте! Хочу выразить благодарность врачу вашей клинике, Андрийчук Татьяне, великолепному врачу и просто хорошему человеку! Помогла мне избавиться от моих страхов, посоветовала отличное средство для интимной гигиены.

Лікарі клініки Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Чернівцях на Воробкевича

Нягу Петр Радович
  • Кардіолог
  • Невролог
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,1
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,9
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00