Тринта Ельвіра Миколаївна

Невролог
18 років досвіду
Консультація 295 грн.
Ельвіра Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Лікує порушення мозкового кровообігу, вегетосудинну дистонію, головні болі, мігрені та ін.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т. Грушевського, 21в

Відгуки пацієнтів

Наталя
06 ноября '19р.
Ельвіра Миколаївна лікар від Бога ще й хороша людина. Вислухає, порадить, назначить хороше лікування. Жалію тільки про одне, що раніше не знайшла її. 10 років потратила на безліч лікарів, а допомогла тільки Ельвіра Миколаївна, за що їй безмежно вдячна!
Люба
09 июля '18р.
К Эльвире Михайловне можно идти в любом состоянии. Она вас выслушает и не будет навязывать свое мнение. Знает что говорит и что назначает. Довольна ей. Прекрасный подход к пациентам.
Тося
29 июня '18р.
Эльвира Михайловна невролог с огромным сердцем. Я страдаю вегетососудистой дистонией и все мне говорят что это не болезнь и я выдумала это состояние. Как же сложно объяснить что-то людям. Эльвира Михайловна мне помогла, спасибо за доверие!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. — Чернівецька державна медична академія, факультет "Лікувальна справа";
  • 2001 р. — інтернатура по спеціальності "Неврологія" на базі міської клінічної лікарні №3.

Курси

• 2009 р. — цикл спеціалізації за фахом  "Організація і управління охорони здоров'я" в національній медичній академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупіка.