Тринта Ельвіра Миколаївна

Невролог
Ельвіра Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Лікує порушення мозкового кровообігу, вегетосудинну дистонію, головні болі, мігрені та ін.

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121 А
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В

Наталя
Ельвіра Миколаївна лікар від Бога ще й хороша людина. Вислухає, порадить, назначить хороше лікування. Жалію тільки про одне, що раніше не знайшла її. 10 років потратила на безліч лікарів, а допомогла тільки Ельвіра Миколаївна, за що їй безмежно вдячна!
Люба
К Эльвире Михайловне можно идти в любом состоянии. Она вас выслушает и не будет навязывать свое мнение. Знает что говорит и что назначает. Довольна ей. Прекрасный подход к пациентам.
Тося
Эльвира Михайловна невролог с огромным сердцем. Я страдаю вегетососудистой дистонией и все мне говорят что это не болезнь и я выдумала это состояние. Как же сложно объяснить что-то людям. Эльвира Михайловна мне помогла, спасибо за доверие!

• 2000 р. — Чернівецька державна медична академія, факультет "Лікувальна справа";
  • 2001 р. — інтернатура по спеціальності "Неврологія" на базі міської клінічної лікарні №3.

Курси

• 2009 р. — цикл спеціалізації за фахом  "Організація і управління охорони здоров'я" в національній медичній академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупіка.