Дробнер Гаррі Йосипович

Мамолог
Мамолог спеціалізується в діагностуванні захворювань молочних залоз. Надає медичні послуги при маститі, лактостазі. Здійснює біопсію зовнішніх статевих органів жінки. Займається розріджуванням молочних залоз. Проводить консультації щодо нормальної функціональності організму. Призначає профілактичні процедури для попередження виникнення запальних процесів, онкологічних новоутворень. Заслужений лікар України, має вищу кваліфікаційну категорію.
Хмельницький вул. Володимирська, 94

Діана
Неймовірна людина і лікар. Після візиту пройшло багато років, але досі згадую його теплими словами. Довгих років життя, Гаррі Йосиповичу, сил і наснаги у Вашій непростій роботі
29 травня '18р.
Велике дякую лікарю за ефективне лікування.
Тетяна
Огромное спасибо за лечение. Прекрасный врач. Дай бог ему здоровья и долгих лет жизни.
Рената
Как я рада, что пришла к этому доктору. Теперь операции не будет
София
Выражаю огромную благодарность за эффективную терапию! Без профессиональной помощи болезнь бы не отступила.
Тетяна
Найкращий спеціаліст.
Довіряю своє здоровя
Альона
Лікар від Бога. Вдячна безмежно. Правда, зашив як м'ясник. Але життя врятував, це головне!!! Ходячий мамограф. Без аналізів робить висновок і дуже ефективно. Певне в професії, де багато онкохворих добрим, лагідним лікарем не будеш. Тому, не сприймайте його поведінку, хамство особисто. Довіртеся професіоналу і все буде гаразд! Молю Бога про здоров'я Гарі Йосиповича!!!