Лікування уреаплазмозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі венерологи
Призначення лікування уреаплазмозу 300 грн

Уреаплазмоз — інфекційна хвороба сечостатевої системи, що передається статевим шляхом. Збудники — бактерії уреаплазми, які розмножуються у слизових оболонках сечових шляхів та статевих органів. Надмірна кількість збудника спричиняє розвиток запальних процесів.

Симптоми уреаплазмозу у жінок:

• невеликі прозорі виділення із піхви;
  • дискомфорт під час сечовипускання;
  • болі внизу живота.

Симптоми захворювання у чоловіків:

• відчуття печіння та свербежу сечівника;
  • слизові виділення;
  • каламутна сеча;
  • запалення яєчок.

Як лікувати

Уреаплазмоз лікують антибактеріальними та імуностимулюючими засобами впродовж 2 тижнів. Ефективне місцеве лікування — введення лікарських препаратів у сечовивідний канал. Якщо пацієнт хворіє на простатит, то застосовується масаж передміхурової залози. Під час лікування варто утикати статевої близькості та дотримуватись раціону, рекомендованого лікарем. Після проходження терапії впродовж 3-4 місяців декілька разів проводяться контрольні дослідження.

Як діагностувати

Лікар опитує пацієнта на наявність сексуальних контактів із кількома партнерами, симптомів захворювання та часу їх появи. Оглядає та призначає необхідні аналізи. Найефективніший метод виявлення хвороби — бактеріологічний. Дослідний матеріал поміщають у сприятливе штучне середовище та залишають на декілька днів. Активність уреаплазми на спеціальний фермент підтверджує наявність бактерій. Також використовується полімерно-ланцюгова реакція (ПЛР). Її суть — визначення наявності або відсутності ДНК бактерій у досліджуваному матеріалі. Це один із найбільш точних методів. Матеріал для дослідження — частинка мікрофлори уретри, прямої кишки чи передміхурової залози.

Наслідки

У чоловіків уреаплазмоз — причина розвитку запалення сечовивідного тракту. У жінок хвороба зумовлює запалення матки та придатків, проблеми при вагітності та пологах. У всіх хворих можуть виникнути такі ускладнення:

• цистит;
  • пієлонефрит;
  • сечокам’яна хвороба;
  • безплідність;
  • послаблення імунітету;
  • розвиток інших інфекційних захворювань.
Знайдено 11 клінік

Працюють по:

Сб
Мандрик Тетяна
Операцію робив лікар Матвіїв Василь Володимирович, все добре, ввічливий, чуйний лікар, який дійсно хоче допомогти. Про таких кажуть-Лікар від
Олена
Все чудово,толковий лікар узист,знає свою справу,дуже рекомендую цю клініку
Марія
Оперував мене Матвіїв Василь. Чудовий лікар, уважний, знавець своєї роботи. Операція пройшла успішно. Дуже рекомендую.
Юрій Федечко
Насправді мій темп життя досить часто приводив мене до обстежень та лікування у різноманітних клініках. До цієї мене привела рекомендація друзів та потреба в обстеженні руки сина. Син Кирило майстер спорту з веслування тому його фізичний стан дуже важливий. Після обстеження руки та лікування методом ударно-хвильової терапії біль пройшла. Зараз він на зборах в Тростянці виконує план 30 км в день на лижах. А сьогодні вже мої внутрішні потреби привели мене до цієї клініки. Прийшов з тривогою , вийшов з посмішкою . Обстеження "проблемних зон" організму , кваліфікована консультація лікаря УЗД та лікаря - уролога і я маю на кілька тижнів виконати призначення та знову прийти в клініку на обстеження! Вдячний усім працівникам за те , що посмішка моя не зходить з уст! Бажаю добрих пацієнтів та успіху у Вашій нелегкій праці!!!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
  • Призначення лікування уреаплазмозу 300
Працює з 10:00-18:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.