Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дуплексне сканування судин статевого члена у Львові

Послуга Ціна
Дуплексне сканування судин статевого члена із фармакологічною пробою 1300 грн

Двовимірне доплеровское сканування це поширена методика УЗД-діагностики, що включає в себе кілька паралельних методів отримання візуальної інформації про стан кровонаповнення статевих органів чоловіка. Розшифровка даних допомагає фахівцям в області андрології та урології виключити або підтвердити наявність патологій, виявити причини недостатнього кровопостачання органу і успішно усунути їх.

Обстеження застосовують в онкологічній, андрологічної і урологічній практиці, для діагностики та лікування проблем з ерекцією.

Скарги пацієнта можуть виникати через почуття психоемоційного дискомфорту. Установити, чи страждає він еректильною дисфункцією в дійсності, допоможе призначена процедура.

За допомогою ДС виявляють злоякісні пухлини; бородавку Пейроні - виріст з фіброзної тканини, що викривляє пеніс і перешкоджає статевої близькості; органічні та функціональні патології, які можуть стати причиною чоловічого безпліддя та статевої слабкості, якщо їх не лікувати.

Ультразвукові хвилі, що видаються приладом, відображаються в системах і органах пацієнта для професійного «погляду зсередини» і уточнення діагнозу.

Кольорове картування допомагає лікареві контролювати стан і кровонаповнення судинної системи.

Поєднання ехографічного зображення з накладенням доплерографії в різних режимах кольору і спектру передає на монітор картину функціонування досліджуваної зони в динаміці.

Звичайна гігієна, інший підготовки не потрібно.

Під час процедури пацієнт лежить на кушетці, оголивши пах. Лікар проведе маніпуляцію з ін'єкцією лікарського препарату, щоб викликати ерегірований стан статевого члена, необхідний для дослідження венозного відтоку крові.

Потім фахівець видаляється писати висновок, а пацієнтові надає можливість самостійно зняти ерекцію.

Дослідження абсолютно нешкідливе і безболісне, високоінформативне. Його можна застосовувати повторно, з частотою, необхідною для встановлення правильного діагнозу, призначення адекватного лікування.

26
9,0
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • Дуплексне сканування судин статевого члена із фармакологічною пробою 1 300
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00