Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок у Львові

Доплерографія судин нижніх кінцівок — це безпечне і безболісне для організму обстеження за допомогою ультразвукових променів, яке проводиться з метою виявлення порушення кровотоку. Доплер нижніх кінцівок дозволяє візуалізувати повну картину стану вен, артерій і дрібних судин. УЗДГ артерій нижніх кінцівок здійснюється шляхом відображення ультразвуку від судинної стінки, так як вона не здатна його поглинути. Унаслідок цього на моніторі проектується зображення, що дає можливість лікарю детально оглянути необхідну область. При проведенні УЗДГ судин нижніх кінцівок ультразвук відбивається від кров'яних елементів, а також візуалізує потік крові. При цьому ультразвук змінює частоту, відповідно, руху клітин крові, що відображається на моніторі і дозволяє лікарю-діагносту оцінити швидкість кровотоку.

Розібравши, яким чином здійснюється реєстрація кровотоку, слід зазначити, що дуплексне сканування судин нижніх кінцівок — інформативна методика, що дозволяє обстежити практично будь-яку кровоносну судину в реальному часі, встановити адекватність місцевого кровообігу в оточуючих тканинах. Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок має свої переваги. До них відноситься неінвазивність, так як для діагностики не потрібно проникнення до судин шляхом порушення цілісності шкірних покривів, м'язів, фасцій. Також до позитивних сторін слід віднести відсутність променевого навантаження, доступність, так як практично кожен лікувальний заклад оснащений ультразвуковою апаратурою. Існує можливість виконати триплексное сканування вен нижніх кінцівок для більш розгорнутого огляду картини стану судин.

Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок: показання

Дослідження використовується досить широко. Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок призначається для діагностики:

 • атеросклерозу, виявляючи відкладення на стінках судин жирів і кальцію;
 • ураження клапанного апарату вен, що проявляється застоєм в ногах через нездатність судин «проштовхувати» кров вгору;
 • тромбозу глибоких вен;
 • синдрому діабетичної стопи;
 • варикозної хвороби, коли допплер нижніх кінцівок реєструє варикозно змінені судини;
 • васкулита, ендатерііта;
 • посттромботичного синдрому.

Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок проводиться не тільки при наявності візуальних проявів захворювання судин, але і в профілактичних цілях. Обов'язково призначається доплерографія нижніх кінцівок при наявності таких симптомів, як судинні зірочки, похолодання кінцівок, варикозні вузли, потовщення, набряклість або ж зміна кольору шкіри ніг, тяжкість, свербіж, часті судоми, відсутність пульсу, больові відчуття, втому, підвищена чутливість до низьких температур .

Перевірка судин ніг необхідна при «переміжній кульгавості», коли на тлі тривалого періоду куріння виникає стійкий вазоспазм, що сприяє порушенню кровопостачання м'язів гомілки, стоп. Ознаками гострого порушення кровообігу ніг внаслідок тромбозу вважається зміна забарвлення шкірного покриву на синю з фіолетовим відтінком, поява больового синдрому. Доплерографія нижніх кінцівок не має протипоказань, так як не передбачає променеве навантаження, тому дозволена навіть малюкам і вагітним жінкам. Ускладнюється процес діагностики при вираженому ожирінні, опіках шкіри, травматичному ураженні ніг з великою рановий поверхнею. Допплер судин нижніх кінцівок — це абсолютно безболісна і безпечна процедура, яка не вимагає спеціальної підготовки. Повторювати її допускається стільки раз, скільки потрібно. Лікарі відзначають, що перед процедурою пацієнтові дозволяється харчуватися без обмежень. За 12 годин до проведення діагностики слід відмовитися від важких фізичних навантажень. Обстеження проводиться як в державних лікувальних установах, так і приватних клініках, не вимагає великих матеріальних витрат.

Дуплексне сканування артерій і вен нижніх кінцівок (1 кінцівка) 420 грн
Дуплексне сканування артерій і вен нижніх кінцівок (2 кінцівки) 650 грн
Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (1 кінцівка) 350 грн
Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (2 кінцівки) 600 грн
Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (1 кінцівка) 350 грн
Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (2 кінцівки) 500 грн
Дуплексне сканування артерій і вен однієї нижньої кінцівки 550 грн
Дуплексне сканування артерій і вен двох нижніх кінцівок 790 грн
Дуплексне сканування артерій і вен однієї верхньої кінцівки 590 грн
Дуплексне сканування артерій і вен двох верхніх кінцівок 790 грн
624
9,0
Знайдено 25 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
7
Мацях Ольга
Гарна клініка,приємний персонал,особлива подяка лікарю флебологу ,Смілка Ігорю Степановичу ,за професіоналізм
30 ноября '-1 г.
10
Данилів Ірина Зиновіївна
Все чудово
11 декабря '23 г.
10
Марі
Рекомендую!!!!
30 ноября '-1 г.
10
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
30 ноября '-1 г.
10
Микола
Мені допоміг. Дякую.
30 ноября '-1 г.
10
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
 • Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки (артерії і вени) 600
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 10:00-17:00
9,0
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
 • Ультразвукова діагностика (УЗД) сечового міхура + простати 500
 • Ультразвукова діагностика (УЗД) артерій однієї ноги 400
 • Ультразвукова діагностика (УЗД) артерій обох ніг 600
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
 • Дуплексне сканування артерій і вен однієї нижньої кінцівки 550
 • Дуплексне сканування артерій і вен двох нижніх кінцівок 790
 • Дуплексне сканування артерій і вен однієї верхньої кінцівки 590
 • Дуплексне сканування артерій і вен двох верхніх кінцівок 790
Працює з 08:30-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-17:00
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
 • Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок 450
 • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (гомілково-брахіальний індекс) 450
 • Дуплексне сканування вен верхніх кінцівок 450
 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 450
 • Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени) 1 250
 • Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки (артерії і вени) 700
 • Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок (Ніколаєва О.І.) 500
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-18:00
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
 • УЗД судин в/к (дві руки) 920
 • УЗД судин в/к (одна рука) 570
 • УЗД судин вдома /в межах міста/ 2 420
 • УЗД судин н/к (дві ноги) 920
 • УЗД судин н/к (одна нога) 570
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
8,8
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
Працює з 08:30-20:00
Сб: 09:00-14:00
СДС
8,7
Львів м. Дрогобич, вул. Шептицького, 9
Діагностичний центр СДС у Дрогобичі спеціалізується в області ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії. У медичному закладі можна також виконати дуплексне сканування судин голови та шиї, нирок, артерій і вен кінцівок. Співробітники центру систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
 • Дуплексне обстеження артерій і вен обох нижніх чи верхніх кінцівок 500
 • Дуплексне обстеження артерій обох нижніх чи верхніх кінцівок 350
 • Дуплексне обстеження вен обох нижніх чи верхніх кінцівок 350
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Нижні кінцівки пільгові: артерії, вени(дві ноги) 765
 • Нижні кінцівки пільгові: артерії, вени(одна нога) 495
 • Верхні кінцівки пільгові: артерії, вени(дві руки) 765
 • Верхні кінцівки пільгові: артерії, вени(одна рука) 495
 • УЗД Нижні кінцівки+консультація ангіолога 1 400
 • УЗД Нижні кінцівки: артерії, вени(дві ноги) 850
 • УЗД Нижні кінцівки: артерії, вени(одна нога) 550
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-17:00
8,1
Львів, вул. Угорська, 17
р.Сихівський
8,1
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
 • Дуплексне сканування артерій і вен нижніх кінцівок (1 кінцівка) 420
 • Дуплексне сканування артерій і вен нижніх кінцівок (2 кінцівки) 650
 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (1 кінцівка) 350
 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (2 кінцівки) 600
 • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (1 кінцівка) 350
 • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (2 кінцівки) 500
 • Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок (доплер) вени + артерії (1кінцівка) 420
Працює з
Пн: 10:00-14:00 Вт: 16:00-19:00 Ср: 10:00-14:00 Чт: 16:00-19:00 Пт: 10:00-14:00
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
 • Дуплексне сканування артерій однієї нижньої кінцівки 350
 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 450
 • Дуплексне сканування вен однієї нижньої кінцівки 300
 • Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок 750
 • Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки 500
 • Дуплексне сканування судин верхніх та нижніх кінцівок 1 300
 • Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки 500
Працює з 08:00-18:00
Сб: 10:00-15:00