Дуплексне сканування магістральних судин голови у Львові

Магістральні артерії головного мозку вивчаються з метою виявлення судинної патології. Один з основних візуалізуючих методів ультразвукової діагностики називають дуплексним скануванням. Стан судин оцінюється завдяки поєднанню спектральних і колірних режимів Доплера з отриманням зображення способом сірошкальної ехографії.

Суть дослідження у виявленні ранніх стадій і ускладнень таких небезпечних захворювань, як ішемічна хвороба серця і мозку, інфаркт міокарда, легенева артеріальна тромбоемболія, інсульти та інші патології судинного русла.

При відсутності своєчасного лікування ці хвороби призводять до тяжких наслідків для здоров'я, аж до загибелі хворого.

Лікар так само може призначити сканування, щоб перевірити роботу судин, ефективність проведеної медикаментозної терапії.

Показання до проведення процедури:

блідість і синці під очима пацієнта, його скарги на головні болі, відчуття шуму у вухах, порушення поля зору, «мушки» перед очима, скачки артеріального тиску, хронічна втома, безсоння в нічний час, запаморочення і втрати свідомості, набряки, розширення вен, холодні кінцівки.

Дуплексне сканування абсолютно безпечно для пацієнта, немає необхідності в особливій підготовці. Дослідження проводить лікар, на монітор надходить зображення для зорового контролю і дані для встановлення або коригування діагнозу.

Судини з різним кровопостачанням забарвлюються в різні кольори, для цього не доводиться вводити в магістральні артерії голови фарбувальні речовини і проникати під шкіру інструментально, а ультразвукове випромінювання малює інформативне зображення судинної системи.

На прийом беруть амбулаторну карту, направлення спеціаліста і результати попередніх аналізів.

Дуплексне сканування судин голови та шиї, шийного відділу хребта 800 грн
Дуплексне сканування судини шиї і голови (транскраніальне обстеження) 690 грн
Дуплексне обстеження судин голови та шиї (з функціональними пробами) 500 грн
Дуплексне обстеження судин голови 300 грн
8,0
Знайдено 5 клінік

Людмила
доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Олег
Найщиріша подяка старанному й уважному персоналу центру, їхньому прагненню надати максимум підтримки і допомоги клієнту у подоланні його недуга
Павло
Прийом проводив Матвіїв В.В Все пройшло комфортно, вчасно(враховуючи що була велика черга людей) і головне з бажаним результатом. В приймальні приємні дівчата які бігають і намагаються догодити всім пацієнтам і навіть по бажанню пригощають кавою) Рекомендую всім Свій прийом запам’ятаю на все життя Дякую
Чернишов І.М
Щиро вдячний Святославу Ігоровичу Бойко за професійний підхід до паціентів. Рекомендую цю клініку, тут працюють професіонали.Дякую вашому колективу.
Ірина
Досвідчені фахівці, прекрасно роблять УЗД, багато пояснюють та консультують. Задоволена.
Клінікою задоволена на всі
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • Дуплексне сканування судини шиї і голови (транскраніальне обстеження) 690
Сб: 09:00-18:00 Нд: 11:00-17:00
СДС
8,5
Львів м. Дрогобич, вул. Шептицького, 9
Діагностичний центр СДС у Дрогобичі спеціалізується в області ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії. У медичному закладі можна також виконати дуплексне сканування судин голови та шиї, нирок, артерій і вен кінцівок. Співробітники центру систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
  • Дуплексне обстеження судин голови та шиї (з функціональними пробами) 500
  • Дуплексне обстеження судин голови 300
Сб: 08:00-18:00
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї, шийного відділу хребта 800
Працює з
Пн: 10:00-14:00 Вт: 16:00-19:00 Ср: 10:00-14:00 Чт: 16:00-19:00 Пт: 10:00-14:00
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Дуплексне сканування судин головного мозку (транскраніальна доплерографія) 400
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї 700
5,3
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.