Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) у Львові

Доплерографія судин головного мозку — це сучасний метод функціональної діагностики, який використовується для виявлення патології судинного русла за допомогою сканування судин спрямованими ультразвуковими променями. За допомогою методики лікар-діагност має можливість оглянути посудину «зсередини», акцентуючи увагу на стан стінки, швидкості, адекватності кровотоку. Також доплерографія судин голови і шиї дозволяє припустити, до чого призведе розрив або оклюзія судини.

Дуплексне сканування судин голови і шиї широко використовується при профілактичному огляді як скринінг для виявлення судинної патології. Завдяки неінвазивності, доступності і високої швидкості виконання ультразвукова доплерографія судин головного мозку застосовується практично у всіх областях медицини. Лікареві вдається виявити найдрібніші стенозовані ділянки, що дає можливість своєчасно діагностувати хворобу, попередити розвиток ускладнень. Для процедури і отримання інформативного результату використовуються ультразвукові промені. Вони не мають здатність проникати через кістковий бар'єр. Променева хвиля «проходить» в особливих зонах, утворюючи «акустичні вікна» в місцях, де кісткова тканина найбільш тонка, або входить без особливих енергетичних втрат через природні отвори в кістках. Нешкідливе випромінювання відображає картину стан досліджуваної зони. Транскраніальна доплерографія виконується при підозрі на судинну аномалію (аневризма, мальформація), зміна мозкового кровообігу, для оцінки ступеня васкуляризації пухлинного вогнища, для встановлення причини підвищення температури до високих цифр. Транскраніальна доплерографія судин головного мозку дає можливість прицільно розглянути патологічний осередок для аналізу стадії процесу, припущення можливих ускладнень, визначення лікувальної тактики. УЗДГ судин головного мозку дозволена для виконання новонародженим, тому методику призначають навіть в профілактичних цілях немовлятам для ранньої діагностики вроджених судинних дефектів мозку.

Дуплексне сканування судин голови і шиї: показання

Діагностика судин голови доцільно проводити в передопераційному періоді для візуалізації судин, визначення обсягу хірургічного втручання. У післяопераційному періоді ультразвукова процедура дозволяє оцінити ефективність виконаної операції. При призначенні консервативної терапії обстеження здійснюється для відстеження динаміки лікування. Дуплексне сканування судин головного мозку дає можливість лікарю-діагносту не тільки візуалізувати судину, деформовані ділянки, місця потовщення стінки, виявити тромботичнімаси, а й оцінити ступінь кровотоку.

Доплерографія головного мозку призначається за наявності таких скарг:

  • порушення когнітивних здібностей;
  • безсоння, поганий сон;
  • цефалгія;
  • постійне запаморочення;
  • епізоди втрати свідомості;
  • порушення чутливості, рухів в кінцівках.

Щоб допплер судин головного мозку вийшов інформативним, у день процедури забороняється вживати чай, напої, що містять кофеїн, приймати медикаменти, що впливають на судинний тонус. Допплер судин голови і шиї не рекомендується проводити відразу після закінчення процесу куріння. Між ними необхідно дотримуватися проміжок не менше 3 годин. Методика ефективна з профілактичною метою, для виявлення початкового етапу захворювань. Пізніше виявлення судинної патології призводить до розвитку таких серйозних ускладнень, як інфаркт міокарда, геморагічний, ішемічний інсульт, поява неврологічної симптоматики внаслідок черепно-мозкових травм. Допплер судин головного мозку абсолютно безпечний, безболісний. Із огляду на переваги методики його рекомендується повторювати стільки разів, скільки потрібно для контролю над динамікою лікування.

Доплерографія судин голови включно з обстеженням судин дуги аорти (шиї) та шийного відділу хребта 800 грн
237
8,0
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед
10
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
30 ноября '-1 г.
10
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
30 ноября '-1 г.
10
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
30 ноября '-1 г.
10
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Богдан
Спеціалісти своєї справи. Привітний персонал.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 10:00-17:00
8,1
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
Працює з
Пн: 10:00-14:00 Вт: 16:00-19:00 Ср: 10:00-14:00 Чт: 16:00-19:00 Пт: 10:00-14:00
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Працює з 08:00-18:00
Сб: 10:00-15:00
5,3
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
Працює з 09:00-18:00
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00