Нова Медикал (Nоvа Medical), медицинский центр

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Вс: 09:00-15:00
  • Описание
  • Цены на услуги
  • Отзывы

Медицинский центр Нова Медикал (Nоvа Medical) — современная клиника, в которой пациентов ждут высокий уровень обслуживания, опытные врачи и инновационные методики лечения.

Направления работы медицинского центра: терапия, педиатрия, эндокринология, урология, проктология, неврология, ортопедия, кардиология, гинекология, гастроэнтерология и дерматология. В центре также можно сдать все необходимые лабораторные анализы и пройти УЗИ внутренних органов.

Услуги, которыми можно воспользоваться в клинике:

• консультация узких специалистов;
  • профилактический медицинский осмотр;
  • ультразвуковая и функциональная диагностика;
  • лабораторные анализы;
  • кольпоскопия, видеокольпоскопия, видеогастродуоденоскопия;
  • вакцинация;
  • радиоволновое лечение патологии шейки матки;
  • интимная пластика;
  • диагностическое выскабливание цервикального канала;
  • дерматоскопия;
  • плазмотерапия лица и кистей рук;
  • комбинированная чистка лица;
  • механическая чистка лица;
  • удаление новообразований методом криодеструкции;
  • массаж (взрослые и дети);
  • иглорефлексотерапия;
  • удаление инородных предметов из органов уха, горла, носа;
  • ингаляции;
  • эндоскопическая полипэктомия;
  • хирургическое лечение острого парапроктита и тромбоза геморроидальных узлов;
  • массаж простаты.

Основной критерий работы клиники — уважительное отношение к пациенту, выстраивание доверительных отношений между доктором и пациентом.

Главные преимущества медицинского учреждения — современное оборудование и лучшие специалисты, использование комплексного подхода при лечении заболеваний, комфортные условия для пребывания пациентов.

• Цены на услуги
  • Отзывы

Нова Медикал (Nоvа Medical), медицинский центр, цены на услуги:

• УЗД одного органу 250
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 500
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка,селезінка,підшлункова залоза,жовчний міхур та нирки) 550
  • УЗД жовчного міхура з пробним сніданком( печінка,жовчний міхур,підшлункова залоза,селезінка ) 400
  • УЗД органів черевної порожнини з пробним сніданком 550
  • УЗД легень та плевральної порожнини 450
  • УЗД нирок 300
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД слинних залоз 300
  • Відеогастродуоденоскопія з місцевою анастезією 750
  • Взяття патгістологічного матеріалу (під час виконання відеогастродуоденоскопії) 200
  • Ендоскопічна зупинка кровотеч ШКТ 1 200
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія з місцевою анестезією (з уреазним тестом Helicobacter pylori) 900
  • Відеоколоноскопія з місцевою анестезією 1 200
  • Ендоскопічна поліпектомія товстої кишки 4 000
  • Видалення стороннього тіла з стравоходу на шлунку ендоскопічно 1 000
  • Видалення стороннього тіла з товстої кишки ендоскопічно 2 000
  • Ендоскопічна поліпектомія шлунку 3 000
  • Check-up всього організму ( для чоловіків ).Консультація сімейного лікаря ,Кардіолога з ЕКГ,уролога,УЗД черевної порожнини з нирками,УЗД щитовидної залози,ЗАК,ЗАС,комплекс “Біохімія загальна “(білірубін загальний,прямий,непрямий,АЛТ,АСТ,ЛФ,креатинін,Сечов 3 700
  • Пакет ” Скринінг шийки матки”.Консультація акушера – гінеколога +Кольпоскопія,повторна консультація лікаря акушера – гінеколога за результатами обстеження,цитологія,мікроскопія,ПЛР ,HPV 16,18 зішкряб.Якісно 1 500
  • Гінекологічний check-up для жінок 18-30 років.Консультація акушера гінеколога + кольпоскопія,УЗД органів малого тазу,цитологія,мікроскопія 1 500
  • Check-up організму жінки .Консультація сімейного лікаря,кардіолога з ЕКГ,акушера-гінеколога,УЗД черевної порожнини з нирками,УЗД щитовидки,УЗД гінекологічне,УЗД молочних залоз,ЗАК,ЗАС,комплекс Біохімія загальна “( Білірубін загальний,прямий,непрямий,АЛТ,А 4 700
  • Постановка крапельниці 200
  • Внутрішньовенна ін‘єкція 70
  • Встановлення внутрішньовенного катетера 200
  • Постановка довготривалої крапельниці( більше трьох годин) 400
  • Підшкірна ін’єкція в обличчя 120
  • Консультація лікаря ортопеда-травматолога 500
  • Консультація лікаря ортопеда-травматолога повторна 450
  • Нідлінг (промивання кальцинатів в сухожиллях під УЗД навігацією з параартикулярним введенням пролонгованих глюкокостероїдів місцевої дії) 1 500
  • Аутоплазмотерапія (1 пробірка) 700
  • PRP терапія (використовуються 3 пробірки) 1 800
  • Пункція суглоба 600
  • Внутрішньосуглобова блокада (без вартості медикаментів). Можливе використання препаратів: новокаїн 0, 25%, дипроспам, гіалуронова кислота (на вибір) 600
  • Параартикулярна блокада 800
  • Блокада під УЗД контролем 800
  • Еще...
  • Пакет ” Здоровий малюк ” (6 місяців ).Педіатр-6 разів,педіатр вдома-1,Невропатолог-1,ортопед-травматолог-1,Офтальмолог -1,УЗД кульшових суглобів,НСГ,ЗАК,ЗАС, 6 500
  • Пакет ” Здоровий малюк ” (12 місяців ).Педіатр-11 разів,педіатр вдома-1,Невропатолог-2,ортопед-травматолог-2,дитячий хірург -1,Офтальмолог -1,УЗД кульшових суглобів,НСГ,УЗД черевної порожнини,ЗАК-2,ЗАС-2,Копрограма-2 12 000
  • Консультація педіатра 500
  • Консультація педіатра повторна,по результатам дослідження 450
  • К-ція педіатра з виїздом ( в межах міста ) 1 200
  • Консультація флеболога (судинного хірурга ) 500
  • Консультація флеболога повторна (судинного хірурга ) 450
  • Консультація лікаря-проктолога, кандидата наук,(по лікуванню геморою, тріщин, “простих” нориць, куприкових ходів, поліпів; тривалість консультації до 30 хв) 890
  • Повторна консультація (протягом 2 тижнів з попереднього візиту) 690
  • Консультація у складних випадках (складні, рецидивні нориці/хронічні парапроктити, ускладнення проктологічних захворювань та операцій, запальні захворювання кишківника, опущення органів малого тазу, онкологічні захворювання, тощо; тривалість консультації 1 490
  • Аноскопія високого розрішення 600
  • Ректоскопія (дослідження прямої кишки на 20-25 см) 750
  • Консультація лікаря проктолога 500
  • Лігування внутрішнього вузла (вартість вказана за 1 кільце) 1 800
  • Консультація лікаря проктолога та аноскопія 600
  • Видалення зовнішнього вузла (радіохвиля/лазер) 3 900
  • Електрофорез ( без вартості медикаментів ) 150
  • Лікувально-профілактичний масаж обличчя(тройнічний та лицевий нерв) – 20 хв.Поплавець 350
  • Лікувально-профілактичний масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок, живота (загальний масаж) для дітей та дорослих – 60 хв.Поплавець 700
  • Лікувально-профілактичний масаж шийно-грудного відділу хребта – 30 хв.Поплавець 350
  • Лікувально-профілактичний масаж попереково-крижової ділянки хребта – 30 хв.Поплавець 350
  • Лікувально-профілактичний масаж ступні – 30 хв.Поплавець 350
  • Лікувально-профілактичний масаж нижніх кінцівок (повністю) – 40 хв.Поплавець 400
  • Лікувально-профілактичний масаж суглобів (кульшового суглобу/ колінного суглобу/плечового суглоба) – 20 хв. Поплавець 350
  • Лікувальний дитячий масаж (від 3 років) при бронхиті, бронхіальній астмі (по Толкачьову) – 20 хв.Поплавець 350
  • Лікувально-профілактичний масаж спини – 40 хв. 1 сеанс.Поплавець 400
  • Еще...
  • Інфанрікс гекса( Профілактика дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b та гепатиту В ) 2 200
  • Інфанрікс з-х комп(Профілактика дифтерії, правцю та кашлюка ) 1 400
  • Синфлорикс(Профілактика пневмококової інфекції ) 1 900
  • Бустрікс Поліо(Профілактика дифтерії, правцю, кашлюку та поліомієліту ) 1 300
  • Превенар 13(Профілактика захворювань спричинених пневмококовою інфекцією) 3 000
  • Інфанрікс ІПВ+Хіб(Профілактика дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b) 1 900
  • Інфанрікс ІПВ 4-х комп(Профілактика дифтерії, правцю, кашлюка та полиомієліту ) 1 600
  • Ротарікс(Профілактика ротавірусної інфекції ) 1 700
  • Хіберікс(Профілактика захворювань спричинених Haemophilus influenzae типу b ) 850
  • Первинний прийом лікаря-кардіолога (огляд, призначення лікування) 550
  • Кардіологічний комплекс(дитячий) 1 200
  • Добове моніторування ЕКГ 24 години (Холтер) 600
  • Одноразовий розхідний матеріал для Холтеру 100
  • Первинний прийом лікаря-отоларинголога (огляд, призначення лікування) 500
  • Повторний прийом лікаря отоларинголога (повторний огляд, корекція лікування) 450
  • Продування вуха (по Політцеру) 200
  • Видалення сірчаної пробки (одного вуха без консультації) 340
  • Видалення чужорідних предметів з органів вуха, горла, носа 400
  • Промивання лакун мигдалин 300
  • Змазування слизової ротоглотки чи слухових проходів лікарськими препаратами 170
  • Вливання лікарських препаратів в гортань 250
  • Розкриття та дренування абсцедуючого фурункула 800
  • Консультація хірурга повторна 450
  • Зняття післяопераційних скоб 800
  • Зняття нігтьової пластини 1 200
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри від 1-3см за допомогою ДТК-500 1 400
  • ПАНЧ біопсія шкіри 1 000
  • Еще...
  • Консультація невролога (невропатолога )
  • Консультація невролога ( невропатолога )повторна
  • Консультація лікаря вузького спеціаліста з виїздом ( в межах міста)
  • Блокади лікувальні (епідуральні, паравертебральні, провідникові) без вартості медикаментів
  • Ін’єкції в триггерні (больові) зони
  • УЗД судин голови та шиї + консультація невролога
  • Консультація дитячого лікаря в.к. невролога
  • Консультація лікаря вузького спеціаліста з виїздом ( в межах міста) 1 200
  • Консультація ендокринолога 500
  • Консультація ендокринолога повторна 450
  • Консультація лікаря гастроентеролога 500
  • Повторна консультація лікаря гастроентеролога ( до 1 місяця) 450
  • Консультація гастроентеролога повторна по результатам аналізів ( до 10 днів ) 350
  • Консультація терапевта,сімейного лікаря 500
  • Консультація терапевта,сімейного лікаря повторна,по результатам дослідження 450
  • Консультація терапевта,сімейного лікаря з виїздом ( в межах міста ) 1 200
  • Консультація лікаря перед вакцинацією 400
  • Консультація сімейного лікаря для задекларованих осіб
  • Консультація лікаря дерматовенеролога 500
  • Консультація лікаря дерматовенеролога повторна 450
  • Плазмотерапія обличчя 1 700
  • Плазмотерапія волосистої частини голови 1 500
  • Плазмотерапія кистей рук 1 200
  • Механічна чистка обличчя (демакіяж, очистка обличчя, обробка тоніком, пілінг, гель холодного гідрування, антибактеріальна маска, заспокійливий крем). 700
  • Кріомасаж волосяної частини голови 170
  • Консультація лікаря уролога повторна 450
  • Масаж простати лікувальний 400
  • Забір урогенітального матеріалу для лабораторного дослідження 100
  • Забір сечі стерильним катетером (у жінок) 150
  • Встановлення (або заміна) катетера сечового міхура у жінок (без вартості катетера ) 200
  • Встановлення (або заміна) катетера сечового міхура у чоловіків (без вартості катетера ) 300
  • К-ція лікаря уролога вищої категорії Шелудченко повторна 500
  • Консультація лікаря уролога вищої категорії Шелудченко первинна 600
  • Повторна к-ція дорослого офтальмолога 450
  • Консультація лікаря офтальмолога первинна 500
  • Зондування сльозного каналу 1 500
  • К-ія офтальмолога з комплексним офтальмологічним обстеженням і підбір окуляр 700
  • Огляд очного дна з консультацією окуліста 550
  • Обробка нігтів при оніхомікозі (грибок ) 700
  • Видалення мозолю 600

Отзывы и оценки клиники

Володимир Захарченко
Хірург Олесь Андрій Євгенович професійно та успішно провів складну операцію на вентральній килі. Золоті руки. Також дуже уважний в післяопераційний період. Дуже вдячний за його працю. Рекомендую цього хірурга.
Іра Цай
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!
Алла
Супер врач. Очень довольны!
Юлія
Провів бездоганну операцію на коліні,чудовий результат! Лікар кваліфікований, володіє сучасними технологіями, підвищує свій рівень знать! Дуже ввічлива і приємна людина! Рекомендую звертатися лише до Юрчішина!
Ульяна
С лишним весом мне помогла справиться Мария Ильницкая. Она привела в полный порядок мои гормоны. Теперь у меня нет проблем с лишним весом. Огромное спасибо Вам за помощь.
Діана
Дуже непоганий фахівець. Професіонал, швидко знаходить підхід до дитини, прийом проходить у формі гри. Все детально оглянула та проконсультувала з приводу причин хвороби. Лікування допомогло. Дякуємо за професійність!
Алесандра
Елена Ивановна лечила нашему сыну ангину. Все прошло успешно и без осложнений. Врач назначила эффективное лечение, дала много полезных рекомендаций. Сын быстро выздоровел и снова пошел в детский сад. Мы благодарны за помощь.
Ніна
Лікар все якісно і добре зробила. Якщо щось незрозуміло, могла намалювати, та за допомогою доступних фраз все роз'яснювала. Її уважність та серйозне ставлення до моєї проблеми сподобалася. Неодмінно прийду на повторний прийом! Рекомендую!
Михаил
Выражаю огромную благодарность, Кривушко Александру Анатольевичу, это лучший специалист с которым я когда либо встречался. Он смог быстро диагностировать у меня радикулит. С первых дней лечения я стал чувствовать себя намного лучше.
Когда наш ребенок сломал руку, мы обратились к детскому ортопеду-травматологу. Тарас Вакар отличный специалист, рука срослась быстро, полностью восстановила свою функциональность. Мы искренне благодарны за помощь.
Снежана
Гайморит - очень неприятное заболевание, которое мне пришлось недавно пережить. К Елене Бублик я уже попала в запущенном состоянии. Врач немедленно назначила лечение, которого я строго придерживалась. Через неделю мне стало на много лучше. Огромное спасиб
Анастасия
Если мне необходимо УЗИ, я обращаюсь только к Оксане Горай. Она мне не раз помогла. Ее диагностика всегда верная и полезная при постановке диагноза. Так что рекомендую Оксану Владимировну как отличного УЗИ-специалиста без сомнений.
Мілана
Мені сподобалося, що лікар кваліфіковано підходить до своєї справи. Дуже добре пояснює. Якщо є якісь проблеми призначає хороше лікування. Добре провела огляд, дуже приємна жінка, я залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
Кілька разів проходила УЗД-обстеження в Ставицької Ольги Миколаївни. Дуже гарний спеціаліст. Рівень роботи на високому рівні.
Андрей
Кривушко Александр Анатольевич, стал для меня самым лучшим специалистом. Обращаясь к нему я не думал, что смогу полностью избавиться от заикания. Александр Анатольевич, смог быстро определить причины недуга, и разработал для меня лечебную программу.
Ельвіра
Лікар дуже тактовний і уважний по відношенню до дитини, виписуючи кожен препарат пояснював його необхідність та функції. Так само виписав недорогий аналог, щоб не купувати дорогих препаратів. Дав рекомендації про стан дитини в цілому. Нам сподобався.
Карина
Хочу висловити слова щирої вдячності лікарю-гінеколого Таліб-Орловій Ліні Аліївні. За 10 років, що проходжу в неї обстеження з впевненістю можу сказати, що це лікар від Бога.
Антон
Крім професійних якостей, лікар ще дуже приємна людина - дуже соціальна, комунікабельна, з гумором. Якщо порівняти її з іншими лікарями, у яких ми з дитиною були, то, звісно краще звернулися до нього повторно. Рекомендую!
Маргарина
У нашего сына обнаружили проблемы с левой ножкой еще с рождения. Нас направили к ортопеду. Мы обратились к Тарасу Владимировичу. Благодаря его умениям и советом спустя пол года от проблемы не осталось ни следа. Огромное спасибо за помощь.
Вероніка
Лікар дуже докладно описував все, що вона робила, пояснила всі процеси, чому так. Розповіла все про аналізи, роз'яснила, що відбувається з моєю дитиною. Вийшли з прийому, і були задоволені тим, що тепер знаємо, як лікувати і що робити. Рекомендуємо!
Жанна
Где-то год назад со мной произошел несчастный случай. Я возвращалась домой с работы, выходя из маршрутного такси, я подскользнулась и сильно упала на асфальт. На следующий день меня стала беспокоить боль в правом боку. По совету подруги я обратилась к Ста
Чудовий лікар, професіонал. Виявила причини недуги, пояснила все доступною мовою. Дала слушні рекомендації з лікування та для запобігання подальшого розвитку хвороби. Загалом, все було зроблено на вищому рівні. Обов'язково прийду ще!
Таліб-Орлова Ліна Алієвна дуже гарний та високопрофесіональний спеціаліст. Неодноразово зверталася до неї за консультацією, завжди отримую слушні поради стосовно жіночого здоров'я.
Антон
После травмы на производстве я случайно попал к Александру Юрчишину. Оказалось, что Александр Аркадиевич опытный и внимательный доктор. Без труда поставил верный диагноз и назначил эффективное лечение. Рекомендую как отличного специалиста.
Зоряна
Чудовий фахівець! На прийом йдемо з упевненістю у відмінному ефекті від призначеного лікування! Все просто чудово! Дуже хороше відношення до дитини, та співчутливе ставлення! По більше б таких лікарів! однозначно прийдемо ще! Дякую!
Алиса
Отличный специалист. Оксана Владимировна делала мне УЗИ брюшной полости. Диагностика качественная и детальная. Спасибо.
Иван
Добрый день, хочу выразить огромную благодарность Николаю Марченко, занимаясь в спортзале я повредил позвоночник, смещение дисков. После моего обращения к данному специалисту он меня успокоил и назначил лечебный курс, после прохождения которого меня больш
Долго я искала хорошего эндокринолога. По совету подруги я обратилась к Марии Михайловне. Врач, несмотря на свой относительно юный возраст, отлично разбирается в медицине. Она смогла мне поставить правильный диагноз и преодолеть болезнь, используя совреме
Надія
Хороший лікар, компетентний фахівець, чуйна і турботлива. Детально вникнула і розібралася з моєю проблемою, дала корисні рекомендації по лікуванню. Порадила, які препарати приймати і як діяти далі. Вже давно всім рекомендую!
Ірина
Дуже сподобалася консультація !!! Лікар висококваліфікований. Розповів про причини проблеми. Запропонував можливі схеми лікування. Консультація тривала близько години. Все було по максимуму кваліфіковано. Рекомендую даного лікаря всім.
Ілона
Кваліфікований лікар-кардіолог. У моєї доньки вроджена вада серця. постійно стикаємося з цим спеціалістом. Дуже ним задоволені. Адже завжди впевнені у наданні якісних медичних послуг! Лікування дає позитивний ефект! Дякуємо!
Альона
Лікар дуже хороший !!! Лікар-надзвичайно приємна жінка , все доступно пояснює. Якщо є якісь не зрозумілі моменти все розтлумачує, уважна. Кваліфікація дуже висока, як на мене! Буду звертатися! Та обов'язково рекомендувати!
Александр Юрчишин лечил мне заболевание суставов. Как врач он меня полностью устраивает, хорошо разбирается в своем деле, дает полезные советы и рекомендации, не назначает лишних лекарств. Рекомендую.
Кирил
Всем советую данного специалиста. Марченко Николай Юрьевич, очень вовремя помог выявить сколиоз, чем избавил меня от постоянных болей в спине и чрезмерной утомляемости от сидячей работы.
Дарья
Олександа Владимировна Самый лучший врач генеколог рекомендую очень мне помогла даже в телефоном режиме
Самый лучший акушер- гинеколог, принимала сложноватые роды на высшем уровне. В общем самый лучший врач который когда либо мне попадался . рекомендую всем
Михальчук Александра Владимировна проявила себя как мыслящий специалист в вопросах гинекологии. Она может сама провести обследование на ультразвуковом аппарате, и уже в дальнейшем отталкиваться от этих полученных данных. Подходит очень внимательно к вопросу лечения. Обязательно поинтересуется ,есть ли у вас аллергия или какие то другие заболевания.
Лариса
Акушер- гінеколог Олександра Володимирівна Михальчук була зі мною дуже люб'язна та усміхнена. Поцікавилася моїм загальним станов.Уважно вислухала причини мого звернення.Олександра Володимирівна зробила обстеження , та назначила ще декілька аналізів. Через тиждень у мене контрольний прийом у неї, для корекції лікування.
Ирина Неведимка
Быстрый и четки осмотр, ничего лишнего, все описал в карте, мне понравилось
Обратите внимание на другие клиники:
Киев г. Вишневое, ул. Молодежная, 32 А
Многопрофильная клиника семейной медицины "Пульс" предоставляет такие услуги: консультация семейного врача, педиатра, гинеколога, УЗИ, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардиолога, эндокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хирурга, гастроэнтеролога, невропатолога, полный спектр лабораторных анализов, вакцинации, вызов врача на дом и многое другое.
Эвримед — это современный диагностический центр, специализирующийся на электропунктурном исследовании организма. Квалифицированные специалиста благодаря воздействию на активные точки оценивают общее состояние органов и систем, включая их функциональное состояние. Всего за 2 часа пациент получает информацию о своем организме, без дополнительного вмешательства. Это действие позволяет значительно сократить временные затраты и исключить дискомфорт в процессе обследования.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — это клиника вертебрологии и нейроортопедии, которая занимается комплексной диагностикой и лечением заболеваний позвоночника. В центре используется современное техническое оснащение, аналогов которому не существует.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
MyDerm на Подоле – это современна клиника, специализирующаяся на диагностике кожных заболеваний, лидирующая в области диагностики рака кожи. Профильные узкопрофильные специалисты, современное оборудование.