Врачевание — это не бизнес

Киев вул. Волоська, 47 (5 поверх)
Пн — Пт: 09:00-19:00Сб: 10:00-16:00

Проктолог, Хирург

Приветливый персонал, приятная и теплая атмосфера ожидает вас в медцентре имени доктора Геймана. Борис Григорьевич Гейман — врач-проктолог высшей категории, посвятил всю свою жизнь медицине, проработал более двадцати пяти лет в Республиканском проктологическом центре.

"Так получилось, что к медицине я не имела никакого отношения. 20 лет проработала в концертном зале «Украина». Мой брат стоял у истоков проктологии. После его ухода я продолжила его благородное дело", — директор медцентра имени Геймана, Виктория Гейман.

"Только истинные профессионалы своего дела, опытные специалисты работают в медцентре имени доктора Геймана, ведут прием лучшие клиницисты Украины. Я горжусь такой командой докторов. Мне вспомнилась фраза моего брата, который говорил: “Если после разговора с пациентом, больному не стало легче, грош цена такому врачу”. Мы продолжаем дело моего брата. Я думаю, что он был бы счастлив, что проктологию в нашем медцентре представляет один из лучших проктологов Украины — Владимир Юрьевич Воронько. Я горда тем, что Владимир Юрьевич стал рядом со мной и подставил свое плечо", — Виктория Гейман.

Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

В медицинском центре работают поистине квалифицированные и опытные специалисты в различных областях медицины. Главный врач медицинского центра — один из лучших проктологов Украины, который был учеником Бориса Геймана, Владимир Юрьевич Воронько.

"Сестра Бориса Григорьевича, Виктория, продолжила дело брата. Ранее я был учеником Бориса Григорьевича, теперь и у меня появились ученики. Борис Григорьевич был прекрасным человеком, я многому у него научился, считаю его своим учителем. Мы продолжаем дело Бориса Григорьевича. И сегодня помогаем людям, а не занимаемся бизнесом", — ведущий проктолог Украины, Владимир Юрьевич Воронько.

Київ бул. Вацлава Гавела, 4 м. Берестейська22 9 м.Шулявська30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Нд: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
Центр «Меддопомога» спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Приватний хірургічний кабінет Олексія Орлова надає лікувально-діагностичні послуги в області проктології, хірургії та ендоскопії амбулаторно та вдома у пацієнта.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
7,3
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії «Вітаком Діагностика». Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Київська неврологічна клініка «АКСІМЕД» не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-15:00