Натуропатія: лікування, плюси та мінуси методики (Натуропатия: лечение, плюсы и минусы методики)

Загальна інформація
У здоровому тілі – здоровий дух. Мабуть, саме цей гасло можна віднести до одного з основних принципів натуропатії. Суть методики полягає в гармонії здорового способу життя та емоційного заспокоєння. Правильне харчування, дієти, регулярне заняття спортом та розумова рівновага є складовими цього альтернативного методу лікування.
Процес оздоровлення в натуропатії складається з кількох етапів. На першому етапі проходить обов'язкове розумове розвантаження. Практикуючі цей спосіб лікування впевнені, що самонавіювання значно підвищує ефективність курсу оздоровлення та скорочує термін терапії. На другому етапі проводиться чищення організму від шлаків шляхом дотримання дієт. При цьому додаткові препарати не вживаються. Приймаються лише різні настоянки та відвари з лікувальних трав. Заключний етап грунтується на правильному збалансованому харчуванні. До вживання рекомендовані виключно свіжі овочі, фрукти та соки.
Кожен випадок у натуропатії індивідуальний. Усі ми різні, а тому й підходи до лікування відрізняються один від одного. Комусь прописують строгу дієту з вживанням овочів, а комусь виключно зіткнення. Але суть курсу незмінна і полягає у вживанні натуральних продуктів. Саме тому цей альтернативний спосіб лікування має на увазі як плюси, так і мінуси.
Всі переваги цієї методики говорять самі за себе. Спорт, свіжі продукти, нормалізація нервової системи Саме через брак подібних аспектів у нашому житті виникають різні хвороби. Ведення здорового способу життя зміцнює організм і дозволяє позбутися певних хвороб. Але такий підхід має і негативну сторону.
А полягає вона в тому, що не всі пацієнти, які вирішили вибрати натуропатію як основний метод лікування, можуть використовувати все те, що прописано в методиці. В окремих ситуаціях у людей можливий прояв алергічних реакцій на ті чи інші фрукти та овочі. Крім того, часте та постійне вживання подібних продуктів може призвести до захворювань шлунково-кишкового тракту. Надлишок одних речовин і нестача інших можуть призвести і до порушення обміну речовин. А тому, вибираючи натуропатію як спосіб лікування, необхідно проконсультуватися з досвідченими фахівцями та вибрати хороший відповідний центр. Самолікування в цьому випадку може лише нашкодити.
Натуропатія: лікування захворювань самостійно
На сьогоднішній день випущено безліч посібників та підручників за даною методикою. Прочитавши один із таких, деякі думають, що пізнали всю її суть. Насправді всі ці посібники розповідають тільки про способи лікування, але вони не навчать вас головному - постановці правильного діагнозу. А зробити це в домашніх умовах просто неможливо. Років 10 тому у більшості інститутів та центрів натуропатії постановка діагнозу зводилася до мінімуму. Хвороби визначалися станом м'язів, райдужці ока. Але сьогодні багато хто відмовився від таких способів і почав використовувати при постановці діагнозу стандартні методи: аналізи, УЗД і т.д. Комбінування з традиційними засобами дозволяє точніше визначити діагноз і прописати точний курс оздоровлення, минаючи різні нюанси, пов'язані з алергічними реакціями та іншим.
Ваш запит успішно відправлено!
У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.
Висновок простий: лікуватися самому можна, але тільки в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені в діагнозі. Якщо ж ні, то обов'язково рекомендується консультація із досвідченими лікарями.
Переклад російською мовою:
Общая информация
В здоровом теле – здоровый дух. Пожалуй, именно этот девиз можно отнести к одному из основных принципов натуропатии. Суть методики заключается в гармонии здорового образа жизни и эмоционального успокоения. Правильное питание, диеты, регулярное занятие спортом и умственное равновесие являются составляющими этого альтернативного метода врачевания.
Процесс оздоровления в натуропатии состоит из нескольких этапов. На первом этапе проходит обязательная умственная разгрузка. Практикующие данный способ лечения уверены, что самовнушение значительно повышает эффективность курса оздоровления и сокращает срок терапии. На втором этапе производится чистка организма от шлаков путём соблюдения диет. При этом никакие дополнительные препараты не употребляются. Принимаются лишь различные настойки и отвары из лечебных трав. Заключительный же этап основывается на правильном сбалансированном питании. К употреблению рекомендованы исключительно свежие овощи, фрукты и соки.
Каждый случай в натуропатии индивидуален. Все мы разные, а потому и подходы к лечению отличаются друг от друга. Кому-то прописывают строгую диету с употреблением овощей, а кому-то исключительно соколечение. Но суть курса неизменна и заключается в употреблении натуральных продуктов. Именно поэтому данный альтернативный способ врачевания подразумевает как плюсы, так и минусы.
Все преимущества данной методики говорят сами за себя. Спорт, свежие продукты, нормализация нервной системы. Именно из-за нехватки подобных аспектов в нашей жизни и возникают различные болезни. Ведение же здорового образа жизни укрепляет организм и позволяет избавиться от определённых болезней. Но у такого подхода есть и отрицательная сторона.
А заключается она в том, что не все пациенты, решившие выбрать натуропатию в качестве основного метода лечения, могут употреблять всё то, что прописано в методике. В отдельных ситуациях у людей возможно проявление аллергических реакций на те или иные фрукты и овощи. Кроме того, частое и постоянное употребление подобных продуктов может привести к заболеваниям желудочно-кишечного тракта. Переизбыток одних веществ и недостаток других могут привести и к нарушению обмена веществ. А потому, выбирая натуропатию в качестве способа лечения, необходимо проконсультироваться с опытными специалистами и выбрать хороший соответствующий центр. Самолечение в данном случае может только навредить.
Натуропатия: лечение заболеваний самостоятельно
На сегодняшний день выпущено множество пособий и учебников по данной методике. Прочитав один из таких, некоторые думают, что познали всю её суть. На самом же деле все эти пособия рассказывают только о способах врачевания, но они не научат вас главному – постановке правильного диагноза. А сделать это в домашних условиях попросту невозможно. Лет 10 назад в большинстве институтов и центров натуропатии постановка диагноза сводилась к минимуму. Болезни определялись по состоянию мышц, радужке глаза. Но сегодня многие отказались от таких способов и стали использовать при постановке диагноза стандартные методы: анализы, УЗИ и т.д. Комбинирование с традиционными средствами позволяет более точно определить диагноз и прописать точный курс оздоровления, минуя различные нюансы, связанные с аллергическими реакциями и прочим.
Вывод прост: лечиться самому можно, но только в том случае, если вы на 100% уверены в диагнозе. Если же нет, то обязательно рекомендуется консультация с опытными врачами.







