Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

УЗД як метод дослідження різноманітних больових відчуттів

Киев б-р Кольцова, 14з (офис 202)
9,4
Записаться на прием
Пн — Пт: 07:00-21:00Сб: 08:00-21:00Вс: 08:00-21:00

УЗИ-специалист

7 лет опыта

8,12
УЗД як метод дослідження різноманітних больових відчуттів

Усе починається з ультразвукової діагностики. Звучить дещо пафосно, але при багатьох захворюваннях для формулювання остаточного діагнозу слід пройти УЗ-діагностику. За статистикою до лікаря УЗД найчастіше звертаються з болями в проекції епігастрію, в правому та лівому підребер’ї.

Іноді за характером больових відчуттів можливо прогнозувати той чи інший діагноз. Сьогодні досліджувати вищезазначену тему з лікарем ультразвукової діагностики МЦ «Клініка вихідного дня», Чепурнатою Іриною Миколаївною.

Для того щоб сформулювати остаточний діагноз, і проводиться ультразвукова діагностика. Найчастішими причинами больових відчуттів у правому підребер’ї можуть бути хвороби жовчного міхура, діскенезія, застої жовчі. Також часто зустрічаються поліпи, про які люди не знають, та жовчно-кам’яна хвороба. Вони викликають болі в епігастрію, в правому пібребер’ї, під лопаткою. Звертаються пацієнти з проблемами здуття кишечнику, проносами або закрепами. При такій симптоматиці можна говорити про враження підшлункової залози. При болях під час сечопуску проводиться діагностика нирок та сечового міхура, перевіряються сечовиводні шляхи.

Возникли вопросы — проконсультируйтесь с врачом
Для записи на консультацию звоните по телефонам или заполните форму обратной связи:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введите имя
Введите телефон
Заполните поле телефона
Комментарий
Отправляя заявку, вы принимаете правила работы сервиса
Спасибо,

Ваш запрос успешно отправлен!

В ближайшее время с Вами свяжется специалист
call-центра и уточнит все вопросы.

При проблемах жовчного міхура, як правило, діагностується камінь чи поліп, чи просто застій жовчі у якомусь відділі. При патологічних порушеннях нирок, на УЗД-знімку можна розгледіти розширення лоханок, розширений сечовід, сечовий міхур.

— Як диференціювати біль по локації?

Якщо це біль в правому підребер'ї, треба звернути увагу на жовчний міхур.

Важливо: на огляд слід приходити обов’язково натщесерце, так як жовчному міхуру властиво скорочуватися.

Окрім болі, пацієнт відчуває печію, нудоту, особливо зранку, поколювання під ребром, наліт на язику, неприємний запах з роту. Це все свідчить про запалення жовчного міхура.

При порушеннях роботи підшлункової залози можливі проноси, закрепи, здуття. Коли проблеми з нирками, пацієнти відразу відчувають характерний біль. Якщо болить з лівого боку, то може бути якась невралгія, проблеми із серцем, кишечником, підшлунковою залозою, нирками.

— Як правило, до лікаря УЗД звертаються у тому випадку, коли щось тривожить. Але є такі захворювання, що можуть і ніяк не проявлятись. Цікаво дізнатись, в яких випадках необхідно пройти УЗД щитовидної залози?

При проблемах щитовидної залози нічого не болить, але треба звернути увагу на симптоми:

  • тахікардія, підвищене серцебиття на фоні стабільного покою;
  • сухість шкіри, випадіння волосся;
  • ламкість нігтів;
  • сухість язика, відбитки зубів на язику;
  • загальна втомлюваність;
  • слабкість.

— Що таке нейросонографія?

Нейросонографія дозволяє перевірити всі структури головного мозку у дітей. За кордоном таке дослідження проводять з метою оцінки стану усім діткам одразу після народження за шкалою Апгара. Часто цього потребують недоношені дітки, або ті, які мали гіпоксію. За допомогою нейросонографії можна побачити, наприклад, крововиливи, гематоми.

— Що не можливо дослідити на УЗД?

За допомогою УЗД неможливо дослідити кишечник, бо там міститься газ. Ультразвук не проходить через газ і через кістки. Новоутворення у головному мозку ми можемо побачити тільки у дітей або запідозрити їх виникнення при пошкодженні судин.

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
8,2
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
4,4
Медицинский центр "Іlaya" предоставляет свои услуги на медицинском рынке Украины с 2011 года. Одна из немногих, клиника "ilaya" предоставляет новую медицинскую услугу – биострахование. Внедрение сервиса, сохраняющего мезенхимальные стромальные клетки, дает возможность пациентам обеспечить быстрое восстановление тканей после несчастных случаев и предотвратить старение.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Киев ул. Сикорского, 1 (Жилой комплекс "Зеленый остров 1") м.Берестейская16 9 м.Нивки29 11 м.Сырец22 13
9,9
Мультидисциплинарная и клиентоориентированная сеть поликлиник Doctor Sam (Доктор Сэм) известна в сфере медицинского обслуживания не первый год. Учреждение работает с применением инновационных методов и современных подходов в обслуживании. Данная поликлиника работает по принципу семейной медицины. Помощь предоставляет круглосуточно.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Медицинская сеть в Киеве под названием Doctor Sam (Доктор Сэм) целью своей деятельности считает изменение представлений населения о стандартном обслуживании пациента. Сетевой филиал, расположенный в жилом квартале "Новопечерские Липки" на улице Драгомирова, успешно совмещает инновации в лечении с качественным обслуживанием. Превентивный подход к оказанию медицинского сервиса позволяет клиентам заведения не становится пациентами, предупреждая недуги или выявляя их на ранних стадиях.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Центр "Медпомощь" специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента – ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Частный хирургический кабинет Алексея Орлова оказывает лечебно-диагностические услуги в области проктологии, хирургии и эндоскопии амбулаторно и на дому у пациента.
Записаться на прием
Киев пр-т Валерия Лобановского, 17 (пр-т Краснозвездный) м.Вокзальная39 14 м.Демеевская56 18 м.Олимпийская59 21
7,4
Медицинская клиника широкого профиля "Медбуд" создана в 1979 году, занимается оказанием квалифицированной медицинской помощи пациентам по различным лечебно-диагностическим направлениям. В штате клиники работают врачи преимущественно высшей и первой категории, среди которых кандидаты наук в области медицины. Лечение ведется в рамках стандартов оказания медпомощи в соответствии с принятыми клиническими протоколами. Структура медицинского центра включает основные отделения: поликлиника, диагностика, лаборатория, офтальмология, физиотерапия, реабилитация, неврология, хирургия, терапия, реанимация и клиника планирования семьи.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-14:00