Лікар УЗД про ультразвукове дослідження вагітних від запліднення до народження дитини

Киев б-р Кольцова, 14з (офис 202)
Пн — Пт: 08:00-21:00Сб: 08:00-21:00Вс: 08:00-21:00

УЗИ-специалист

«Сьогодні говоримо про ультразвукове дослідження вагітних від запліднення до народження дитинки», — лікар УЗД Чепурната Ірина Миколаївна

Почнемо з місячного циклу. В одних він короткий (21 день), в інших — довгий (35-40 днів), віповідно овуляція в одних наступає на 11 день — в інших на 20-22 день. Багато пацієнтів проходять і одразу кажуть — я знаю точно день і годину, коли я завагітніла. Я ніколи не сперечаюсь з ними. Але ми можемо знати лише день і годину статевого акту, а овуляцію і точний час запліднення лише припускати, адже процес овуляції короткотривалий. Отже, після настання овуляції та ймовірного процесу запліднення наступним етапом має бути прикріплення плідного яйця в ендометрії (тобто в порожнині матки). Під контролем ультразвуку ми можемо побачити плідне яйце в порожнині матки лише з перших днів затримки місячних, адже після запліднення йому необхідно пройти нелегкий шлях від яєчника по маткових трубах і прикріпитись в ендометрії.

Завдяки надсучасному апарату із високою роздільною здатністю ми візуалізуємо плідне яйце від 3-4 мм (2-3 тижні вагітності). Наступний візит до лікаря для прослуховування серцебиття малюка. Часто на таких термінах жінки скаржаться на тягнучі болі внизу живота, дискомфорт. Наше завдання — оцінити форму, розміри плідного яйця, наявність чи відсутність тонусу матки та прослухати частоту серцевих скорочень.

— Для чого треба робити ультразвукові скринінги?

Перший ультразвуковий скринінги ми проводимо в 11+1 до 13+6 днів. Скринінг являє собою ультразвукове обстеження та аналіз крові (контроль рівня альфа фетопротеїну) для розрахунку ризику хромосомної патології плода. Часто задають питання, чи вистачить зробити щось одне, аналіз крові або ультразвукове дослідження. Звичайно, ні, так як це взаємодоповнюючі методи. Наступний ультразвуковий скринінг проводиться на 16-20 тижні для розрахунку ризику хромосомних патологій, дефектів нервової трубки і передньої черевної стінки плода.

Возникли вопросы — проконсультируйтесь с врачом
Для записи на консультацию звоните по телефонам или заполните форму обратной связи:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введите имя
Введите телефон
Заполните поле телефона
Отправляя заявку, вы принимаете правила работы сервиса
Спасибо,

Ваш запрос успешно отправлен!

В ближайшее время с Вами свяжется специалист
call-центра и уточнит все вопросы.

У нашій клініці є можливість провести обстеження у 3D та 4D об’ємних зображеннях, де вперше мама з татом можуть подивитися на своє малятко. Також на другому скринінгу лікар з точністю може сказати стать майбутньої дитини.

Третій скринінг проводиться на 30-34-му тижні. Малюк вже досить великий і найважливішим на останньому обстеженні є оцінка положення (головкою вниз чи сідничками), від цього залежать, як проходитиме родова діяльність (природні пологи чи кесарів розтин), чи немає обвиття пуповини. Також показана доплерографія (оцінка матково-плацентраного кровотоку), як малюк себе почуває (ЧСС та наявність, відсутність гіпоксії плода). Дорогі жінки, якщо у вас є бажання побачити свого малюка, послухати його сердечко, переконатись, що з ним все добре і заспокоїтись — ми завжди раді вас бачити і допомогти у нашій клініці!

Гинекологический центр «Допомога плюс» удобно расположился в левобережной части Киева. Высококвалифицированные специалисты первой и высшей категории, а также наличие современного оборудования обеспечивают своевременную диагностику и качественное избавление от проблем
Киев ул. Сикорского, 1 (Жилой комплекс "Зеленый остров 1") м.Берестейская16 9 м.Нивки29 11 м.Сырец22 13
Центр "Медпомощь" специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента – ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Частный хирургический кабинет Алексея Орлова оказывает лечебно-диагностические услуги в области проктологии, хирургии и эндоскопии амбулаторно и на дому у пациента.
7,5
Киев пр-т Владимира Маяковского, 27/1 р.Деснянский