Лазерне видалення ліпоми в Києві (метро Тараса Шевченко)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи біля зуп. метро Тараса Шевченко
Знайдено 2 клініки

Інна
Дякуєм лікарям відділення субтенторіальної нейроонкології Розуменку Артема Володимировичу, Дубровка Антон Михайловичу анестезіологу Пушкарьова Тетяна Михайлівна за високий професіоналізм , за щирість та людське відношення до пацієнтів та їх рідних
Яковенко Лилия
Гудим Максим Степанович - неймовірний лікар! Дякуємо йому усією сім‘єю за життя і здоров‘я яке він мені і нам повернув!
Сафарова олена
Високоякісне обладнаня та працють лікарі найвищим професіоналізмом та людяністю.найкращий інститут в Україні,дякую Щеглову В.Д.
Сущенко Виталина
Нейрохируру Александру Феликсовичу Танасичук.Большое СПАСИБО!
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
Київ вул. Платона Майбороди, 32 (Мануїльського)
м.Дорогожичи 29 10 м.Лукьяновская 16 9 м.Тараса Шевченко 41 13
Вже більше 50 років фахівці Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова займаються діагностикою та лікуванням різних патологій нервової системи, веденням наукової діяльності. Інститут є головною установою в країні по нейрохірургічного напрямку.