Клініки в Києві (метро Палац спорту)

Консультація косметолога 2600 грн
Консультація дієтолога 300 грн
Ортодонтична діагностика і складання плану лікування "під ключ" 1250 грн
ПСИХИАТР (Андрій Самойленко) - первинна консультація 2500 грн
Аутодермопластика вільним шкірним лоскутом (1 категорія скл., без вартості витратних матеріалів) 10000 грн
Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога) з кольпоскопією 1200 грн
Знайдено 36 клінік

Пришла в центр "Баланс" несколько месяцев назад, в моем "багаже" были разного рода проблемы, от нарушения питания до депрессивного расстройства. В первые недели было достаточно тяжело, но при помощи психотерапевта, правильно подобранного курса медикаментозного лечение и самое главное, моего личного желания, мне стало легче. Исходя из вышеописанного, могу с уверенностью сказать, что центр полностью окупает вложенные средства, если морально ощущаете себя не на все 100, то здесь вам могут помочь.
Даша
Мене звати Дар'я, 19 років, проходжу курс психотерапії 5 місяців в "Баланс". Безмежно дякую за професійну допомогу, яку мені надають й досі, за позитивну атмосферу, і за можливість знову бути щасливою, вільною та впевненою в собі. А саме головне те, що є помітний результат. Окреме дякую психологу Ользі за професійний підхід, підтримку, нові знання та купу позитивних емоцій, що я отримую під час консультацій, дієтологу Любові за внесені поправки та різноманіття в мій харчовий раціон, лікарю-психіатру Андрію Михайловичу й адміністратору Яні! Дякую за вашу роботу! Рекомендую всім, хто цього потребує! :)
Ляна
Здравствуйте. Хочу заранее поблагодарить всю команду центра БАЛАНС за проделанную работу и полученный результат. Несколько лет булимии, отторжения и нелюбви к себе теперь позади. Это определённо новый поворот в моей жизни. Качественно хорошей жизни. При встрече у меня не было веры в то, что что-то можно изменить. И уже спустя 2 недели я увидела прогресс. И была приятно удивлена. Вы творите чудеса))) Вся полученная информация теперь помогает справляться с тяжелыми ситуациями. Моя любовь к себе и окружающему миру окрепла, а сила - всегда со мной. Это радость, что я вас нашла
Михаил
Пытался бороться с депрессией самостоятельно, пока не нашел ваш центр. До сих пор не верю своим результатам, не верю что это моя жизнь, я уже забыл что такое счастье и ВЫ ВЕРНУЛИ МНЕ ЖИЗНЬ!
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловская 9 5 м.Крещатик 14 4 м.Дворец спорта 9 12
Центр діагностики "М-плюс" на Печерську спеціалізується в області проведення магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 41 Б
м.Площадь Украинских героев 4 3 м.Дворец спорта 10 2
Центр БАЛАНС — це ефективна комплексна допомога при лікуванні розладів харчової поведінки (РПП), пов'язаних з порушеннями в прийомі їжі. Ведуть прийом такі фахівці: лікар-психіатр, психотерапевт, медичний психолог, сімейний психотерапевт, лікар-дієтолог, консультанти та інші. Центр допоміг понад 650 пацієнтів амбулаторно і онлайн з усіх міст України та різних країн СНД і Європи (а також при необхідності, направили на стаціонарне лікування).
  • Сімейна консультація психотерапевта 2 200
  • ПСИХИАТР (Андрій Самойленко) - первинна консультація 2 500
  • ПСИХИАТР (Андрій Самойленко) - повторна консультація 2 300
  • Первинна консультація з проблематикою розладів харчової поведінки (анорексія, булімія, переїдання) 1 600
  • Первинна консультація дієтолога для веганів / вегетаріанцев / зі специфічними запитами 1 600
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олимпийская 4 1 м.Дворец спорта 10 5 м.Площадь Украинских героев 8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі швидко діагностують хвороби та призначають ефективне лікування.
  • Повторна консультація лікаря-отоларинголога дитячого (діти) 890
  • Пакет "Ендокринологічний (дорослий)" 2 088
  • Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого (діти) 890
  • Пакет "Ендокринологічний (літо 2023)" 1 801
  • Повторна консультація лікаря-педіатра (діти) 890
Київ вул. Юліуса Фучика, 4
м.Вокзальная 11 20 м.Площадь Украинских героев 51 17 м.Дворец спорта 56 21
Центр дитячої та дорослої стоматології "Смайлик" пропонує пацієнтам будь-якого віку всі види лікування зубів, відновлення естетичної привабливості і цілісності зубного ряду. Фахівці центру володіють сучасними методиками і технологіями лікування зубів, використовують в роботі безпечні та якісні матеріали.
  • Покриття постійного зуба фтор-лаком (діти) 70
  • Дитяча чистка зубів і урок гігієни от 300
  • Лікування молочного зуба (пломба) от 250
  • Лікування пульпіту молочного зуба от 850
  • Видалення молочного зуба от 280
Астра Дент
Київ вул. Велика Васильківська, 25 , Бесарабка
м.Площадь Украинских героев 3 1 м.Дворец спорта 7 3
Astra Dent (Астра Дент) на Льва Толстого — це медичний заклад, який надає широкий спектр послуг в сфері відновлення та лікування зубів. Основні послуги, що надаються клінікою: лікування, імплантація та протезування зубів. Лікарі-стоматологи використовують у своїй роботі новітнє обладнання, що дозволяє провести лікування безболісно та якісно.
  • Первинна консультація стоматолога
  • Анестезія 220
  • Анестезія аплікаційна 90
  • Ортопантомограма з роздруківкою 360
  • Рентгенівський знімок з роздруківкою 180
Київ вул. Новогоспитальна 5 (центральний вхід)
м.Кловская 13 13 м.Дворец спорта 14 11 м.Олимпийская 24 13
Клініка судинної хірургії, Національний військовий медичний клінічний центр — медичний заклад, який спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в області флебологии. В процесі лікування патологій вен використовуються тільки сучасні технології та найпрогресивніші оперативні і консервативні терапевтичні методики.
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.
  • Консультація дерматолога 2 500
  • Консультація ревматолога 1 800
  • Антитіла Ig M до Chlamydia trachomatis 260
  • Пренатальний біохімічний скринінг 1 триместр 570
  • Консультація терапевта 650
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Дворец спорта
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Кріоконсервація сперми 2 500
  • Пакет "Вітрифікація ембріонів до 3х кріотопів + зберігання до 12 місяців" 9 900
  • Вітрифікація ембріонів за кожен додатковий кріотоп 1 900
  • Вітрифікація ембріону/ооцитів 1 кріотоп при накопиченні + зберігання до 3 місяців 4 700
  • Рекріоконсервація 1 кріотоп 3 350
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00
Київ вул. Велика Васильківська, 34
м.Площадь Украинских героев 2 1 м.Дворец спорта 9 6 м.Университет 15 7
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет офтальмолога Адамчук Л.А" почав функціонувати в 2012 році. Тут надають терапію при офтальмологічних патологіях, що не вимагають хірургічного втручання.
  • Виклик лікаря додому 1 200
  • Виклик лікаря додому Лівий берег 1 500
  • Консультація онлайн офтальмолога по Вайберу 250
  • Консультація офтальмолога (діагностика, розпис лікування) 800
  • Ін'єкція в порожнину халязіона 200
Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская 9 1 м.Арсенальная 25 8 м.Дворец спорта 23 11
Приватний кабінет доктора Т. Оксентюк «ДокторОк» спеціалізується на ефективних методах лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, контактної корекції. При проведенні лікування застосовується і метод гомеопатії.
  • Діагностика зору у дорослих та дітей 205
  • Перевірка зору у дітей 205
  • Підбір окулярів для зору для дітей і дорослих 205
  • Підбір лінз для дітей та дорослих 205
  • Консультація офтальмолога (огляд, збір скарг, діагностика, рекомендації, за потреби підбір окулярів або лінз) 600