ЕвоКлінік (EvoClinic), медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Статті
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.

ЕвоКлінік (EvoClinic), медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок
  • Ультразвукове дослідження органів малого тазу (вагінальним датчиком)
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне після гістероскопії
  • Ультразвукове дослідження вагітності до 10 тижнів
  • Ультразвукове дослідження багатоплідної вагітності до 10 тижнів
  • Ультразвукове дослідження молочних залоз
  • Ультазвукове дослідження щитоподібної залози
  • Ультразвукове дослідження простати
  • Ультразвукове дослідження мошонки
  • Ультразвукове дослідження нирок та сечового міхура
  • Ще...
  • Збільшення статевого члена в довжину
  • Збільшення статевого члена в товщину
  • Видалення чужородних тіл статевого члена
  • Збільшення головки статевого члена
  • Протезування яєчка у чоловіків
  • Пакет реконструкції статевого члена (збільшення довжини, товщини статевого члена і його головки, реконструкція головки статевого члена)
  • Циркумцизіо (фімоз), радіохвильовим методом
  • Хірургічне лікування гідроцеле, радіохвильовим методом
  • Лікування гідроцеле, лазером
  • Місцеве знеболювання 5 категорія складності
  • Введення вакцини
  • Консультація акушера-гінеколога з оглядом, 30 хвилин
  • Консультація акушера-гінеколога без огляду
  • Розширена відеокольпоскопія (з фото)
  • Лазерна, Радіохвильова деструкція ерозії шийки матки (1 етап)
  • Лазерна, Радіохвильова деструкція ерозії шийки матки (2 етап)
  • Лазерна, Радіохвильова деструкція дисплазії шийки матки (1 етап)
  • Лазерна, Радіохвильова деструкція дисплазії шийки матки (2 етап)
  • Лазерна деструкція ендометріозу шийки матки (до 2 см)
  • Радіохвильова хірургія шийки матки (конізація, ексцизія)
  • Ще...
  • Консультація дерматолога з косметичних питань
  • Призначення схеми Лікування
  • Консультація дерматолога, 30 хв
  • Консультація дерматолога повторна, 15-30 хв
  • Дерматоскопія (1 елемент)
  • Дерматоскопія (2-5 елементи)
  • Лазерна, крайова резекція нігтя з пластикою нігтьового ложа
  • Лазерне видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин (від 8см)(атерома,гігрома,ліпома і т.п) від локалізації
  • Лазерне видалення цілої нігтьової пластини з пластикою нігтьового ложа і крайових валиків
  • Контурна пластика вульварного кільця
  • Маска швидкої краси
  • Процедура догляду "Мати нареченої"
  • Процедура тренування судин
  • Процедура лімфодренажу
  • Консультація мамолога, 30 хвилин
  • Пластика грудей (зменшення грудей)
  • Вертикальна підтяжка молочних залоз
  • Періореолярна підтяжка молочних залоз
  • Протезування молочних залоз (без вартості імплантів)
  • Заміна грудних імплантатів
  • Протезування молочних залоз з періореолярною підтяжкою
  • Гінекомастія
  • Формування сосково-ореолярного комплексу без переміщення ореоли
  • Формування сосково-ореолярного комплексу з переміщенням ореоли
  • Ще...
  • Лазерне або радіохвильове видалення бахромок періанальної зони
  • Пальцеве дослідження прямої кишки
  • Депігментація періанальної зони PRX-T
  • Депігментація періанальної зони ін'єкціями мезотерапії (комплекс)
  • Плазмоліфтинг періанальної зони RegenLab (1 пробірка)
  • Плазмоліфтинг періанальної зони з гіалуроновою кислотою RegenLab (1 пробірка)
  • Контурна пластика періанальної зони препаратом Juvederm Volyma
  • Контурна пластика періанальної зони препаратом Juvederm U3 / 4
  • Консультація проктолога
  • Ще...
  • Консультація репродуктолога з питань беспліддя, невиношування вагітності, первинна, 60 хв
  • Консультація репродуктолога з питань беспліддя, невиношування вагітності, повторна, 30 хв
  • Консультація сімейного лікаря, 30 хв
  • Консультація сімейного лікаря онлайн, 30 хв
  • Консультація сімейного лікаря онлайн, 15 хв
  • Підшкірна ін’єкція в проекцію яєчника
  • В/в ін’єкція
  • В/м , в/ш, п/ш ін’єкції
  • Постановка крапельниці
  • Забір мазків
  • Забір крові
  • Проба на сумісність з препаратом
  • Вимірювання АТ
  • Постановка медичного тампону
  • Первинна хірургічна обробка рани
  • Консультація хірурга
  • Консультація хірурга, повторна
  • Накладення шва на рану (1 шов)
  • Накладення косметичного шва на рану (1 шов)
  • Зняття швів (1шов)
  • Дренування рани
  • Дренування гематоми
  • Розкриття фурункула, карбункула
  • Консультація трихолога, 30 хв
  • Консультація трихолога повторна
  • Консультація уролога з оглядом, 30 хвилин
  • Консультація уролога без огляду
  • Видалення кісти придатка яєчка, лазером
  • Видалення кісти сім'яного канатика, лазером
  • Видалення кондилом, папілом, радіохвильовим методом
  • Видалення атером, ліпом мошонки, лазером
  • Видалення зовнішнього поліпа уретри, лазером
  • Повна денервація головки статевого члена
  • Цистоскопія (без урахування анестезії)
  • Ще...
  • Ендовенозна лазерна коагуляція в комплексі з мініфлебектомією, склеротерапією і підбором компресійного трикотажа
  • Склеротерапія (1 зона)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Юлія
Була на прийомі в гінеколога Коваленко О.Г - адекватний спеціаліст, професійний підхід Сама клініка дуже сподобалась - привітний персонал, працюють професіонали!! Все супер! Рекомендую!!!!!!! Я і надалі за необхідністю звертатимусь саме до цієї клініки і її спеціалістів!!!
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Lasto4ka
Є у мене одна проблема, я дуже багато палю. З роками у мене розвинулася хронічна обструктивна хвороба легень. Постійно звертаюся за допомогою до Наталії Віталівни. Дуже хороший та професійни лікар, лише вона знає як ефективно допомогти мені. Дякую!
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
Карина
Анастасия Александровна знает все о заболеваниях кожи. Как же меня достал уже атопический дерматит. Никогда бы не подумала, что эта болезнь из далекого младенчества перейдет со мной в зрелый возраст. Иногда уже опускаются руки. Врачу удалось найти реально эффективную терапию, которая снимает ужасные периоды обострения.
Богдан
Клиника работает на высшем уровне, персонал дружный и я чувствовал себя очень комфортно с первого визита и до моего уезда. Делал увеличение члена в длину и толщину у Шостак Игоря, хирург мне очень понравился, сразу чувствуется что мастер своего дела, уверенный и проделал множество операций. Клинике большое спасибо, у вас хорошая энергетика. В дальнейшем буду рекомендовать. Рад что к вам попал!
Иван
Делал обрезание крайней плоти (фимоз 3-4 степень) и операцию мармара (варикоцеле-3степень) клиника отзывчивая сделали большую скидку,врач Филатов Николай Сергеевич мастер своего дела,сделал все отлично,консультирует круглосуточно,рекомендую.
Делала в клинике пластику живота и груди, спасибо Наталье и ее уколам плазмы – шрамы практически не видны.
Таня
Наталья Коваленко – очень приятная и внимательная доктор, а еще она избавила меня от прыщей, за что я ей очень благодарна.
Уже давно знаю доктора Коваленко Наталью – хожу к ней на пиллинги, чистки и раз в годик. Нам она нравится! Рекомендую.
Снежана
Наталья сделала мне крутые скулы и губы – чувствую себя на миллион! Благодарю, мой любимый доктор!
Вероника
Я давно отращиваю волосы и никак длина не прибавлялась, пока мне Наталья не проколола курс плазмы в волосы. Эффект потрясающий, сейчас горжусь своими шикарными густыми и длинными волосами.
Алена
После пластики груди Наталья мне сделала шрам под грудьми не заметным, я в восторге от нее и от всех ребят, работающих в этой клинике!
Настя
Мне Наталья увеличила губы. Получилось круто, она смогла выровнять мою асимметрию губ. Спасибо ей от меня большое.
Юля
Сама хожу к Коваленко Елене Геннадиевне и привела к ней тетю с другого города. Пришлось тете делать операцию, так как у нее в матке что-то было, что давало кровотечения по 10 дней! Сейчас все у нее хорошо, но каждые пол года тетя ездит в Киев только к Елене Геннадиевне! Рекомендую и вам ее.
Таня
Я с сестрой и мамой ходим на осмотры к Елене Геннадиевне Коваленко. А еще и подружкам ее рекомендуем. Она – умничка)
Настя
Знаю Елену Геннадиевну Коваленко давно и хожу только к ней. У нее на осмотре спокойно и не страшно.
Елена Коваленко помогла мне с мужем обрести ребенка! Спасибо ей большущее!
Вика
Я уже много лет доверяю свое здоровье только Коваленко Елене! Рекомендую ее!
Оставлю отзыв о Коваленко Елене Геннадиевне – она – мо доктор гинеколог. Благодаря ей моя интимная жизнь стала намного приятнее. Пишу отзыв, чтобы женщины, у которых тоже такие проблемы не стеснялись обращаться с ними к доктору.
Хожу на консультации и профосмотры к Коваленко Елене Геннадиевне – внимательная и приятная доктор, к ней совсем не страшно ходить. Также ходила к хирургу по вопросу варикоза на ногах – спасибо, успокоил меня. Вообще в клинике мне нравится.
Сергей
Персонал работает, как швейцарские часы – качественно, быстро и четко. Молодцы!
Хочу сказать бооольшое спасибо мылим девочкам – администраторам, которые играли с моим ребенком, пока я была на приеме у доктора.
Столько внимания и заботы я ощутила только в этой клинике. И самое важное – решила свой вопрос, который решалась закрыть уже много лет. Спасибо гинекологу Коваленко Елене Геннадиевне, анестезиологу Дробышу Дмитрию Владимировичу и всему персоналу клиники!
Была в клинике не один раз. Мне все здесь нравится, я и свою маму приводила на прием к сосудистому хирургу и к гинекологу.
Владимир
Был в медицинском центре не один раз и всегда заходил к доктору в кабинет в то время, на которое записывался. Никогда не было задержек в приеме. Здесь организовано, пять звезд!
В клинике абсолютно нет ощущения, что ты в больнице. Нет запахов хлорки. Отношение работников клинике мне понравились, очень внимательные.
Екатерина
В клинике приятная обстановка, персонал милый и улыбчивый. Была здесь в нескольких докторов по разным вопросам – осталась довольна качеством оказания помощи. Спасибо за помощь гинекологу Коваленко Елене и хирургу Филатову Николаю.

Статті про клініку

Врач Дрозд Екатерина Николаевна рассказывает о том, как сохранить здоровье молочных желез
УЗИ следует повторять ежегодно, однако при наличии предрасполагающих факторов частота осмотра может быть увеличена. Женщинам в возрасте после 45-ти лет рекомендуется выполнение маммографии, то есть исследования желез с помощью рентгеновских лучей. Профилактическое обследование следует повторять раз в два года. Такое различие инструментальных методов диагностики обусловлен структурой ткани груди женщины в молодом и более старшем возрасте.
Зверніть увагу на інші клініки:
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Київ вул. Павла Усенко, 8 (4 поверх) м.Чернігівська27 7 м.Дарниця45 13
Медичний центр «Експрес-Медікал» проводить амбулаторно-поліклінічний прийом за напрямками: загальна терапія, отоларингологія, неврологія і хірургія. У медцентрі працюють лікарі першої та вищої кваліфікаційної категорії.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Дмитро Шевченко - практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується в Когнітивно-Поведінковій Терапії (КПТ) і Терапії Прийняття та Відповідальності - Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Диплом Master of psychology 2011 рік, випускник першого потоку ACT Immersion від творця ACT Стівена Хайеса. Проводить консультації в м.Києві та онлайн. Спеціалізується на лікуванні тривожного розладу особистості, панічних атак, ОКР, депресії, безсоння, стресу, фобій, страхів, ревнощів, невпевненості. Проводить індивідуальні консультації.