Ендотрахеальний наркоз в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі анестезіологи біля зуп. метро Шулявська
Ендотрахеальний наркоз «АВИЦЕННА МЕД, медицинский центр» 3000 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Равиль
Лікар мені дуже сподобалася. Спеціаліст досвідчений, професіонал своєї справи. Я отримала задоволення від прийому. Я б із задоволенням відвідала б доктора ще раз, якби мені це було необхідно. Але раптом щось, я знаю до кого звертатися.
Оксана І.
Лікар, дуже сподобалася, Тетяна Ігорівна. фахівець своєї справи. Уважно із співчуттям, вислухала, порадила всі можливі виходи з ситуації. Розжувала, що було не зрозуміло для мене. Прийомом залишилася задоволена. Рекомендую!
Дуже хороший лікар, фахівець своєї справи! Дуже сподобався, чудово розуміється у своїй сфері діяльності. Все по справі, все розписує, а не як попало. Лікування ефективне, та швидко допомагає. Уже через декілька днів відчула поліпшення.
Юлія
Юрій Олексійович уважний і професійний лікар. Виразно і дохідливо пояснив у чому проблема і провів якісну діагностику. Після запропонованого лікування, моя дитина швидко пішла на поправку. Щиро вдячна Вам, за всі зусилля що Ви приклали!
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 27 3 м.Дорогожичи 17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі вищої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати наук в галузі медицини.

Ендотрахеальний наркоз в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Саксаганського 60
м.Вокзальная 39 15 м.Демеевская 56 19 м.Олимпийская 59 16
Приватний хірургічний кабінет Олексія Орлова надає лікувально-діагностичні послуги в області проктології, хірургії та ендоскопії амбулаторно та вдома у пацієнта.
  • Ендотрахеальний наркоз при операціях 2 000
5,7
Київ вул. Березова, 2
м.Выдубичи 20
  • Ендотрахеальний наркоз от 4 520
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Демеевская 30 8 м.Васильковская 26 10 м.Лыбедская 50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • Ендотрахеальний наркоз до 1 години 4 560
  • Ендотрахеальний наркоз до 2 годин 6 350
  • Ендотрахеальний наркоз кожну наступну годину 2 000
  • Ендотрахеальний наркоз до 3 годин 7 480
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Минская 47 15 м.Оболонь 49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • Ендотрахеальний наркоз 7 100
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном до 2-годин 7 150
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном до 3-годин 8 970
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном доп годину 2 400
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15