Витяг чужорідного тіла з ока в Києві (Деснянський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Деснянскому районі
Видалення стороннього тіла 500 грн
8,0
Знайдена 1 клініка

Підлісна Анастасія Олександрівна
Позитивний
15 декабря '23 г.
Світлана Петрівна
Уважно, чемно! Я дуже задоволена ! Обстедення УЗД виконано на відмінно! Ольна Ігорівна відповіла на всі питання!! Дякую!
Світлана
Букур Ольга Ігорівна
Валерий Андрущенко
Прекрасный, компетентный, конкретный специалист. Чего только стоит первый вопрос - лечимся или выздоравливаем? Спасибо огромное!
Київ вул. П. Полуботка, 52
м.Черниговская 4 8 м.Лесная 13 6
Клініка "Докос Медікал" - медичний заклад експертного рівня, клінічна база кафедр НМУ. Лікарі клініки - кандидати наук в області медицини, фахівці вищої категорії, які застосовують кращі західні стандарти лікування. Серед провідних напрямків роботи - патронат пацієнтів кардіологічного профілю, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, ультразвукова діагностика на апаратурі преміум класу, вакцинація дітей і дорослих. Приймає лікар: Руденко Оксана Владимировна
  • Видалення стороннього тіла 500
Сб: 09:00-19:00

Витяг чужорідного тіла з ока в лікарнях в інших районах Києва

Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская 9 1 м.Арсенальная 25 8 м.Дворец спорта 23 11
Приватний кабінет доктора Т. Оксентюк «ДокторОк» спеціалізується на ефективних методах лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, контактної корекції. При проведенні лікування застосовується і метод гомеопатії.
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Видалення стороннього тіла кон"юктиви 750
  • Видалення стороннього тіла кон"юктиви 850
Сб: 08:00-18:00
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • Видалення чужорідного тіла з очей 200
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Видалення чужорідного тіла кон‘юнктиви рогівки от 500