Хірургічне лікування косоокості в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) із застосуванням радіоножа 12500 грн
Хірургічне лікування косоокості (1 м'яз) 3000 грн
Оперативне лікування косоокості (2 м'яза) 7900 грн
Хірургічне лікування косоокості (один м'яз) 5000 грн
Хирургическое лечение косоглазия «Офтальмологический центр Вива (Viva)» 10700 грн
Знайдено 18 клінік

Сб Нед Цілодобово
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
8,7
Київ вул. Юлії Здановської, 71 В
м.Выставочный центр 5
  • Оперативне лікування косоокості(один м'яз) з анестезіологічним та медикаментозним забеспеченням - 16 700
  • Оперативне лікування косоокості(два м'язи) з анестезіологічним та медикаментозним забеспеченням - 17 700
8,2
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) 6 500
  • Оперативне лікування косоокості (2 м'яза) 7 900
  • Оперативне лікування косоокості (ускладнений варіант) 10 300
8,2
Київ пр-т С. Бандери, 17/1
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Офтальмологічний центр «Айлаз» спеціалізується на діагностичних, лікувальних та хірургічних питаннях в галузі офтальмології. Має вищу категорію ISO. Надаються такі послуги, як корекція зору, хірургія катаракти, лікування і хірургія глаукоми, хірургія патологій слізних шляхів, реконструктивно-пластична хірургія.
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) із застосуванням радіоножа 12 500
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз)(ускладнений варіант) із застосуванням радіоножа 17 300
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) 8 500
  • Оперативне лікування косоокості (2 м'язи) 14 200
  • Оперативне лікування косоокості (3 м'язи) 17 600
Київ вул. Отто Шмідта, 26 Б
м.Лукьяновская 20 7 м.Тараса Шевченко 27 10
Спеціалізована офтальмологічна клініка "Світ зору" працює з 2004 року, надає широкий вибір лікувально-діагностичних послуг. У клініці зібрані фахівці вищої, першої та другої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • Хірургічне лікування косоокості (1 м'яз) 3 000
  • Хірургічне лікування косоокості (2 м'язи) 6 000
  • Ускладнення оперованого косоокості 1 000
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.
Київ наб. Дніпровська, 23 , Позняки
м.Осокорки 21 4 м.Позняки 30 6
Медичний офтальмологічний центр "Зір 100%" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока, офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях. Центр відкрився з 23.02.2017 (ліцензія на медичну практику No 173). У 2019 році Центр отримав першу акредитаційну категорію (Акредитаційний сертифікат від 08.05.2019 Серія МЗ No 014436). Прийом ведуть: Жабоєдов Дмитро Геннадійович, Жабоєдова Наталія Валеріївна, Уманець Микола Миколайович, Почепінец Аліна В'ячеславівна, Ивнев Богдан Борисович, Петренко Оксана Василівна. Приймає лікар: Синенко Вячеслав Николаевич
  • Хірургічне лікування косоокості (один м'яз) 5 000
  • Хірургічне лікування косоокості (2-3 м'язи) 10 000
Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская 9 1 м.Арсенальная 25 8 м.Дворец спорта 23 11
Приватний кабінет доктора Т. Оксентюк «ДокторОк» спеціалізується на ефективних методах лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, контактної корекції. При проведенні лікування застосовується і метод гомеопатії.
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
Київ вул. Глибочицька, 17г
м.Лукьяновская 8 11 м.Контрактовая площадь 26 11
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій. Приймають лікарі: Фархат Хассан, Гурбик Зоя Васильевна, Пенчук Валерия Олеговна
  • Хірургічне лікування косоокості (1-2 м'язи) 12 000
  • Хірургічне лікування косоокості (1-2 м'язи) 12 000
Сеть клиник Viva
6,7
Акції
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Офтальмологічний центр мережі клінікViva – це повний спектр офтальмологічних послуг для всієї родини. Наша перевага - команда професіоналів та новітнє обладнання, що трансформується в тисячі задоволених пацієнтів. Центр офтальмології Viva оснащений новим, найкращим на сьогоднішній день в Україні обладнанням й відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. В центрі офтальмології VIVA ми пропонуємо широкий спектр послуг від діагностики та лікування захворювань очей для людей різного віку до складних операцій. Інноваційні комп'ютерні методи допомагають визначити першопричину розвитку патології та впливати безпосередньо на неї. Це підвищує ефективність медичних процедур, а ясність та контрастність зору залишаються відновленими. Приймають лікарі: Шевколенко Марина Владимировна, Синенко Вячеслав Николаевич
  • Хірургічне лікування косоокості у дітей та дорослих 10 700
  • Хірургічне лікування косоокості у дітей та дорослих 9 300