Сторінка 2. Лікарі дерматологи в Києві (метро Печерська)

Дуже хороший, уважний лікар. Я отримала вичерпну консультацію, лікар мене оглянула, вивчила історію моєї проблеми і поставила діагноз. Я залишилася повністю задоволена прийомом. Щиро вдячна лікарю! Безперечно буду рекомендувати.
21 лютого '20 г.
Мені все сподобалося, була дуже уважна, задавала багато запитань, одразу помітно що хоче допомогти. Детально обстежила, призначила аналізи. Після отримання результатів призначила лікування. Вже на наступний день я відчула поліпшення.
19 лютого '20 г.
Элина
Прием у Ирины Владимировны - обязательный пункт в моем расписании, все таки профессиональный уход за собой это очень важно
01 вересня '16 г.
Кира
Несколько лет мучали высыпания на лице, а Ирина Владимировна их вылечила за пару сеансов. Супер врач!
01 серпня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-дерматолог, косметолог, спеціалізується на всіх видах лазерної та ін'єкційної терапії шкірних захворювань. Виконує лазерне омолодження, ліфтинг, пілінг, епіляцію. Відвідує профільні навчальні курси підвищення кваліфікації.
Дерматовенеролог
Викликати лікаря додому
Займається лікуванням дерматологічних захворювань і ЗПСШ. Проводить діагностичне обстеження вроджених і набутих невусів методом дерматоскопія, плазмоліфтінг волосистої частини голови, ліцаліца, мезотерапію, ботулінотерапію, контурну пластику, кріомасаж.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар-дерматовенеролог першої категорії, косметолог, спеціалізується на проведенні лікування різних шкірних захворювань за допомогою сучасних методів. Володіє навичками інструментальної діагностики стану шкіри, волосся, нігтів, призначає аналізи, що дозволяють встановити причину хвороби. Звертатися до фахівця необхідно в разі облисіння, шкірних висипань, судинної сіточки на обличчі, втрати еластичності шкірного покриву, при наявності вікових змін. Лікар проводить омолоджуючі і оздоровлюючі процедури, ін'єкційну терапію, ліфтинг шкіри.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, має вищу кваліфікаційну категорію, займається діагностикою різних шкірних утворень, здійснює лікування. Має значний практичний досвід роботи. До нього звертаються при появі будь-яких висипань на шкірі, алергічних реакцій, подразнень, виразок і т.д. У компетенції фахівця проведення дерматологічних досліджень, призначення лабораторних аналізів. Виконує криодеструкцию шкірних новоутворень. В роботі застосовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Дерматолог, Косметолог
Доктор Дубовенко Алла Володимирівна виконує всі види косметологічних процедур, спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань. Володіє методиками лазерного і ін'єкційного омолодження шкіри обличчя і тіла. Відвідує профільні програми навчання та семінари, підвищує рівень кваліфікації.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-косметолог, дерматолог займається різними видами лазерної та ін'єкційної терапії шкірних патологій. Володіє техніками лазерної епіляції, фракційного омолодження, пілінгу, видалення рубцевої тканини і шрамів, пігментних плям. Проводить биоревитализацию, плазмоліфтінг, мезотерапію. Підвищує рівень знань на профільних міжнародних та національних курсах, конференціях.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-косметолог, дерматолог, спеціалізується на всіх видах лазерної корекції шкіри обличчя і тіла. Пройшла навчання по дерматовенерології. Проводить лазерну шліфовку, корекцію, чистку і омолодження, видаляє доброякісні утворення, шрами і рубці, судинні зірочки за допомогою лазера. Учасник навчальних програм і тренінгів для підвищення кваліфікації.
Дерматолог, Косметолог
Врач-дерматолог, косметолог, выполняет все виды косметологических манипуляций. Ведет консультативный прием пациентов, подготовительную работу перед оперативным лечением, помогает в восстановлении после пластической хирургии. Выполняет мезотерапию, пептидную терапию, фототермолиз, проводит аппаратные косметические манипуляции. Занимается лечением угревой сыпи, гиперпигментации. Корректирует возрастные изменения кожи лица и тела.
Дерматовенеролог, косметолог
Проводить первинну консультацію пацієнтів, комплексну чистку, лазерне лікування шкірних захворювань. Володіє навичками дерматоскопія, тріхоскопіі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Мамолог, Онколог, Онкодерматолог
Лікар мамолог-онколог, також компетентна в області дерматології. Спеціалізується на діагностиці та лікування раку молочної залози, а також ряду інших хвороб мамологічного профілю, включаючи лактостаз, мастити, доброякісні новоутворення в грудях. Працює зі складними випадками в пластичної хірургії, займається питаннями пластики грудей з точки зору мамології.