Ковальова Олена Андріївна

Дерматолог, Косметолог
Лікар-косметолог, дерматолог, спеціалізується на всіх видах лазерної корекції шкіри обличчя і тіла. Пройшла навчання по дерматовенерології. Проводить лазерну шліфовку, корекцію, чистку і омолодження, видаляє доброякісні утворення, шрами і рубці, судинні зірочки за допомогою лазера. Учасник навчальних програм і тренінгів для підвищення кваліфікації.

11 травня '17р.
Хороший и человек, и врач! Доверяю на 100%
Консультировалась у косметолога Елены Викторовны по поводу удаления рубцов на коже после акне.Записалась к ней на процедуру. Уверена, что это поможет моей коже стать здоровой, красивой и сияющей. Моя подруга обслуживалась у косметолога Ковалевой. Я тоже ей доверяю.
Світлана
Відмінний фахівець, що знає свою справу!
Помолодеть на несколько лет без пластической хирургии? Да, я тоже думала, что невозможно)) Но очень даже возможно)) довольна, как слон!)))

• 2013 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • 2015 р. — Інтернатура за фахом "дерматовенерологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, проходження спеціалізації з дитячої дерматовенерології.

• 2012 р. — навчальний центр "Космотрейд", спеціальний курс за класичною і апаратної косметології;
  • 2013 р. — навчальний центр "Партнер +", майстер ін'єкційних методик (мезотерапія, біоревіталізація), спеціальність "косметолог, естетист по тілу”;
  • 2014 р. — курс по ботулінотерапії і контурній пластиці, навчальний центр "Партнер +”;
  • 2014 р. — учасник 1-го Закавказького Міжнародного конгресу по фотодерматології і раку шкіри в Тбілісі;
  • 2014 р. — навчання із застосування поверхневих і серединних пілінгів WDR;
  • 2015 р. — курс підвищення кваліфікації циклу тематичного удосконалення "онкодерматолога" професора Богомолець О.В.;
  • 2015 р. — учасник міжнародного форуму "Ін'єкційний дизайн обличча. Корекція і моделювання”;
  • 2015 р. — навчання контурної корекції препаратами “Teosyal”.

• Член Української академії дерматовенерологів.