Лікарі дерматологи (Дерматовенеролог) в Києві (метро Печерська)

Ярослава
Пацуля Евгения не только талантливый косметолог, она просто живет своей работой. По любым профильным вопросам у нее есть свое авторитетное мнение. Пользуюсь ее услугами и использую советы в повседневной жизни - все отлично!
13 лютого '17 г.
Михаил
За лечение большое спасибо. Жаль только, что сразу не обратился, а потратил время и деньги на малоэффективные препараты из реклам. Рекомендую не идти моим путем, а сразу же обращаться к врачам!
08 грудня '16 г.
Женя
Дикое выпадение волос удалось остановить благодаря консультации Евгении Александровны. Она знает такие лечебные секреты, о которых в Интернете не прочитаешь.
16 грудня '16 г.
Андрей
Два месяца назад я заразился чесоткой, к врачу было стыдно идти, поэтому решил лечиться самостоятельно тем более, что сейчас найти информацию о лечении не сложно. Так как медицинского образования у меня нет, я так и не смог выбрать нужные препараты, и болезнь распространилась настолько, что чесалось уже все тело. Это было просто невыносимо, и я решил записаться на консультацию к венерологу. К сожалению, из-за того, что я долго не обращался к врачу, лечение длилось дольше чем обычно, но все же помогло. Огромное спасибо за помощь. Теперь всегда буду обращаться к врачам своевременно.
04 листопада '16 г.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог
Доктор Андрєєв Анатолій Леонідович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкірних покривів, а також хвороб, що передаються статевим шляхом. Веде консультативний прийом, проводить ряд лабораторних досліджень для встановлення діагнозу. Використовує консервативні методи лікування. Лікує псоріаз, екзему і дерматити. Надає також послуги профілактичного лікування. В роботі використовує радіохвильові технології.
Київ вул. Предславинська, 37, офіс 106 м.Палац Українам.Печерська
Дерматовенеролог, косметолог
Спеціалізується на лікування рубців лазером, лікування акне та пігментації, видалення новоутворень та судин, проводить лазерну корекцію шрамів, лазерну епіляцію тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Дерматовенеролог
Доктор Гавриш Мирослав Васильович спеціалізується в області дерматовенерології. Займається діагностикою та подальшим лікуванням венеричних і шкірних захворювань, також проводить консультації профілактичного характеру. Надає послуги дерматоскопія, лікування екземи, псоріазу, уреплазмоза, акне і ряд інших профільних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар-дерматовенеролог першої категорії, косметолог, спеціалізується на проведенні лікування різних шкірних захворювань за допомогою сучасних методів. Володіє навичками інструментальної діагностики стану шкіри, волосся, нігтів, призначає аналізи, що дозволяють встановити причину хвороби. Звертатися до фахівця необхідно в разі облисіння, шкірних висипань, судинної сіточки на обличчі, втрати еластичності шкірного покриву, при наявності вікових змін. Лікар проводить омолоджуючі і оздоровлюючі процедури, ін'єкційну терапію, ліфтинг шкіри.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, має вищу кваліфікаційну категорію, займається діагностикою різних шкірних утворень, здійснює лікування. Має значний практичний досвід роботи. До нього звертаються при появі будь-яких висипань на шкірі, алергічних реакцій, подразнень, виразок і т.д. У компетенції фахівця проведення дерматологічних досліджень, призначення лабораторних аналізів. Виконує криодеструкцию шкірних новоутворень. В роботі застосовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.