Сторінка 5. Лікарі стоматологи в Києві (метро Осокорки)

Чудовий фахівець. Я ним повністю задоволена. Все проходить на найвищому рівні, завжди огляне, детально все пояснить, та запропонує варіанти вирішення проблеми. Такого професіонала ще варто пошукати!. Однозначно рекомендую!
19 березеня '20 г.
Li
Просто чудовий фахівець! Неодноразово доводилося користуватися послугами Максима Петровича. Йдучи до нього на прийом, я завжди впевнена у відмінному результаті. Лікар, справжній віртуоз у своїй роботі. Все дуже подобається. Рекомендую!
13 лютого '20 г.
Василий А.
Відмінний фахівець! Завжди вміє знайти підхід до дитини, заговорити їй зуби, а сам, тим часом проводить огляд. Я дуже задоволена його професійним підходом до вирішення проблеми. Таких спеціалістів ще треба пошукати. Однозначно рекомендую!
18 березеня '20 г.
26.04.2017
Просто чудовий лікар! Неодноразово були з сином у нього на консультації. Все проходить на найвищому рівні. Син також любить ходити до цього стоматолога, як не дивно. Діти зазвичай бояться лікарів, а тут все зовсім не так. Спеціаліст від Бога!
20 березеня '20 г.
Ортопед-стоматолог
Стоматолог-ортопед
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на відновленні і протезуванні зубів. Займається зубної імплантацією і відновленням зубної емалі. Звернутися за консультацією до лікаря необхідно при пошкодженні емалі, больових відчуттях, труднощі у вимові і жуванні, зміні кольору емалі, повної або часткової втрати зуба.
Стоматолог, стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні різних захворювань зубів і ясен. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз. Виконує видалення зубів, в тому числі зуба мудрості. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на терапії основних захворювань зубів і ротової порожнини. Проводить терапію запальних захворювань, зокрема, стоматиту. Лікує гінгівіт, гострі запалення, періодонтит. Встановлює пломби. Проводить санацію ротової порожнини.
Дитячий стоматолог
Лікар спеціалізується на профілактиці, лікуванні та діагностиці захворювань ротової порожнини у дітей. Проводить комплексну терапію гінгівіту, періодонтиту, стоматиту. Розробляє індивідуальні профілактичні заходи. Проводить планові і регулярні огляди.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань зубів. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, гінгівітом, стоматитом, періодонтитом. Спеціалізується на видаленні зубного нальоту, комплексної гігієни ротової порожнини, видалення штифтів, відбілюванні емалі і відновленні цілісності зубного ряду.
Стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт проводить огляд пацієнта з метою профілактики або на предмет наявності захворювань. Займається лікуванням хвороб і дефектів порожнини рота, здійснює корекцію зовнішнього вигляду зубів. Лікує хвороби ясен і зубів, карієс, пульпіт, пломбує кореневі канали зуба, займається чищенням зубів. Проводить процедури художньої реставрації.
Консультація бесплатно
Стоматолог
Лікар стоматолог другої кваліфікаційної категорії, надає послуги з лікування кореневих каналів, карієсу, адентії, стоматиту, клиновидного дефекту, пародонтиту та періодонтиту, гіперестезії. Спеціаліст в художньої реставрації зубів, реминерализирующей терапії, професійному відбілюванні зубного ряду, протезуванні. Новикова Ліліана Анатоліївна займається професійною гігієною порожнини рота, навчає пацієнтів навичкам гігієни. дає рекомендації по підбору засобів гігієни порожнини рота.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар займається лікуванням запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Приймає пацієнтів з флюсом, запаленням тканин пародонта, готує ротову порожнину до протезування. Для уточнення діагнозу призначає панорамний знімок щелеп або дентальний цифровий рентгенівський знімок.
Стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт, спеціалізується на усуненні вроджених і набутих щелепних патологій у дітей і дорослих. У компетенції лікаря поєднання знань технічних і медичних для усунення неправильного прикусу, лицьового асиметрії, підготовка пацієнта до протезування. Звертатися до Дмитра Володимировича необхідно при порушенні дихання через дефекти щелепи, при неправильному жуванні і т.д. Займається профілактикою патологічних змін, пов'язаних з втратою зубів або травмою щелепи.