Лікарі мамологи в Києві (метро Осокорки)

Устинова Ірина Сергіївна
Очень хороший врач и человек, рекомендую.
05 грудня '23 г.
Ольга Синькова
Прекрасный доктор! Прекрасный доктор,опытный специалист Фиброаденому удалили в 2014г,шва не видно,все хорошоУ дочери после родов был мастит с высокой температурой Оксана Сергеевна помогла и вылечила Огромное спасибо за ваши руки,знания и доброту Рекомендую!!!!!!!!!!
30 листопада '-1 г.
Алина
Обратилась к врачу Оксане Сергеевне с жалобой уплотнение на груди,врач сказала что от этого новообразования нужно избавляться,что в свою очередь очень меня насторожило!Операция прошла успешно,фиброаденома!Очень довольна врачом,действительно все прошло замечательно,врач очень очень внимательна и профессионализм видно сразу,спустя две недели шва даже и не видно.Очень аккуратно прооперировала,осталась очень довольна!Рекомендую!Огромное спасибо,Оксане Сергеевне!По больше таких врачей,которые действительно на своём месте
19 червеня '17 г.
Юлианна
Сестра обнаружила у себя на груди уплотнение. Обратились к Оксане Сергеевне. Операция прошла удачно, даже не осталось и следа на теле. Я очень довольна
04 січня '17 г.
Мамолог, Онколог, Хірург
Доктор Бобиляк Олег Романович спеціалізується в онкології, мамології та хірургії. Діагностує за допомогою аналізів крові на онкомаркер і біопсії, а також лікує рак молочних залоз. Хірургічним шляхом видаляє злоякісні новоутворення. Консультує в якості мамолога та оглядає груди на предмет наявності пухлин. Надає послуги лікування інших різновидів карциноми.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Хірург, мамолог, проктолог, судинний хірург (флеболог)
Лікар займається лікуванням врослого нігтя, гнійно-запальних захворювань, бешихи, панариція, пароніхія, гідраденіту, атером, видалення липом, базаліом, родимок, бородавок, папілом, кератом, гігром. Проводить видалення контагіозного молюска, висічення рубців та шрамів, сторонніх тіл, доброякісних утворень шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Також проводить апендектомію, холецистектомію, герніопластику, пункційну біопсію, трепан-біопсію під УЗД контролем.
Онколог, мамолог, онкохірург
Лікар хірург вищої категорії, онколог, мамолог. Надає послуги з виконання всього спектру амбулаторних операцій, володіє методами і методиками ректороманоскопії, пункціональной діагностики, діатермокоагуляції новоутворень. Мамологічні, проктологічні обстеження, лікування при патології судин.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277