Марахович Анна Дмитрівна

Стоматолог-пародонтолог
Професійна гігієна порожнини рота.

Руслана
У клініці працює чудовий лікар-стоматолог - Анна Дмитрівна! Справжній професіонал своєї справи, має сучасні глибокими знаннями. Уважна, педантична, пояснює доступно, на зрозумілій мові, без термінології. Особисто мені, дуже допомогла, і я отримала відпові
Антон
Я був тільки на консультації, про кваліфікацію можу сказати тільки те, що вона на досить високому рівні. Рекомендації звучать дуже переконливо, детально, дохідливо. Я отримав відповіді на всі мої запитання. Спасибі!

• 2006 р. — Вінницький медичний університет, стоматологічний факультет.

• 2019 р. — has attended the Seventeenth International Conference "Modern Technologies in Endodontics" (прослухала курс лекцій Сімнадцятої міжнародної конференції "Нові технології в ендодонтії") м. Київ.
  • 2017 р. — пройшла учбову програму з теми: "Місцеві анестетики в щоденній практиці доктора-стоматолога", м. Вінниця.
  • 2017 р. — брала участь в майстер-класі на тему "Художня реставрація зубів". Школа стоматологічної майстерні, м. Хмельницький.
  • 2016 р. — брала участь в короткострокових циклах тематичного удосконалення: "КЛІНІЧНА ПАРОДОНТОЛОГІЯ. IV рівень. АСПЕКТИ ОСТЕОЛОГІЇ В ПАРОДОНТОЛОГІЇ. ЕНДОКРИННА ПАРОДОНТОЛОГІЯ".
  • 2013 р. — пройшла практичний курс "Нейрохірургічна пародонтологія. Основна концепція ведення гігієнічного прийому", м. Київ.
  • 2013 р. — пройшла теоретико-практический курс "Інструментальне забезпечення при проведенні професійної гігієни", м. Івано-Франківськ.
  • 2013 р. — брала участь в учбовій програмі ESPERTISE від компанії 3m ESPE. Лекція на тему: "Місцеві анестетики і алергія".
  • 2012 р. — пройшла курс навчання на тему: "ДІАГНОСТИКА І ПЕРВИННЕ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПАРОДОНТУ", м. Київ.
  • 2011 р. — participated in a training program at the dent line education centre (брав участь в учбовій програмі в освітньому центрі dent line) "Ендодонтія за правилами 2. Зламані інструменти. Мікродоступ", м. Вінниця.
  • 2010 р. — пройшла практичний курс сучасної єндодонтии по темі: можливості сучасної ендодонтії і мікрохірургії : застосування ротаціонніх нікель- титанових інструментів найкращих сучасних систем обтурації корневіх каналів, м. Львів.
  • 2017 р. — has attendedd the Firts International Conference "New Technologies in Endodontics" (прослухала курс лекцій п'ятої міжнародної конференції "Нові Технології Ендодонтії") м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист