Бєлова Олена Сергіївна

Стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт проводить огляд пацієнта з метою профілактики або на предмет наявності захворювань. Займається лікуванням хвороб і дефектів порожнини рота, здійснює корекцію зовнішнього вигляду зубів. Лікує хвороби ясен і зубів, карієс, пульпіт, пломбує кореневі канали зуба, займається чищенням зубів. Проводить процедури художньої реставрації.

Зубы у меня были не очень здоровые. Но Елена Сергеевна провела огромную работу и все их вылечила. Для полного эффекта осталось их отполировать и почистить. Чистку зубов доктор Белова сделала на совесть. Немного было неприятно, но она старалась свести к минимуму все дискомфортные ощущения.
Расколовшийся надвое передний зуб привел меня в состояние шока. Думала, что придется либо коронку ставить, либо имплант. Елена Сергеевна успокоила меня, и сказала, что его можно реставрировать. Я не ожидала, что из такой развалины может получиться идеальной формы зуб. От аккуратной работы доктора я в восторге!
Михаил
Прекрасный специалист. Всегда старается сделать свою работу максимально хорошо. Если врач в чем то не уверен - сразу об этом скажет и предоставит выбор.

• Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• Курс "Професійна гігієна";
  • курс «Практична ендодонтія (Dent Line)»;
  • Курс «Точність і естетика – шлях до успіху. Протезування, повними коронками";
  • Курс "Постендодонтичне відновлення + коффердам. Dent Line;"
  • Курс «Доказова ендодонтія. Руйнування міфів»;
  • Науково-практична конференція «Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії»;
  • Курс "Адгезивна реставрація жувальних зубів;
  • Курс «Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії;
  • Курс "Невідкладні стани на стоматологічному прийомі.