Лікарі неонатологи в Києві (метро Осокорки)

Алексій
Вона дуже уважна, задає правильні питання. Ми залишилися дуже задоволені. Консультація проходить у комфортній та добродушній обстановці .Нас все влаштувало, обов'язково прийдемо на повторний прийом. Лікаря однозначно буду рекомендувати!
06 лютого '20 г.
Ілля
Лікар дійсно прагне допомогти, проводить ретельне обстеження. Можу виділити три ключові фактори: людяність, уважність та професіоналізм. Приділили стільки часу, скільки потребувала проблема. Вона дуже чудовий спеціаліст. Рекомендую!
02 лютого '20 г.
Есения
Самые добрые слова благодарности хочу пожелать в адрес врача-неонатолога Голота Татьяны Викторовны. Благодаря ее четким и слаженным действиям нам удалось спасти жизнь маленькому пациенту. Это очень скромный человек, добрый и отзывчивый. Огромное ей спасибо.
11 січня '17 г.
Тамила
С рождения наблюдаемся у детского врача Голота Татьяны Викторовны. Недавно у малыша врач выявил ротовирусную инфекцию. Лечение оказалось не простым, но эффективным. Препараты назначены были только проверенные и безопасные. Не нанесли никакого вреда ребенку. О докторе самые лучшие отзывы.
01 грудня '16 г.
Педіатр, Неонатолог
Викликати лікаря додому
Доктор Усова Ольга Олегівна фахівець в області педіатрії та неонатології. Надає послуги з лікування анемії, артриту, бронхіту, дерматиту, жовтяниці, ГРВІ. Виконує корекцію по дитячому вигодовуванню, складає індивідуальний графік прикорму і вакцинації. Займається промиванням шлунка, интубацией, вимірюванням тиску, пальпацією, аускультацией. Член асоціації неонатологів України
Педіатр, Неонатолог
Доктор Голота Тетяна Вікторівна спеціалізується в областях педіатрії та неонатології. Лікує маленьких пацієнтів з народження, виходжує недоношених малюків. Консультує як фахівець в терапії новонароджених. Займається лікуванням інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей раннього віку. Лікує ротавіруси, гастрити, гельмінтози. Крім того, проводить огляди і оцінює загальний стан дитини.
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410
Педіатр, неонатолог